Як вибрати теплу підлогу,технічні рішення та поради

Ви зараз переглядаєте Як вибрати теплу підлогу,технічні рішення та поради

Ціна теплої підлоги – це основна складова для формування бюджету при виборі системи. Цінова політика за метр квадратний може суттєво відрізнятись від обраної системи нагріву, комплектуючих та системи керування температурою.

Як вибрати теплу підлогу,технічні рішення та поради 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Тепла підлога- це один з варіантів для створення комфорту та опалення приміщень. Вибір матеріалів та спосіб монтажу залежить від специфіки об’єкту та технічного завдання.

Електрична тепла підлога частіше застосовується в квартирах та будинках де немає можливості виконати монтаж водяної системи обігріву через підлогу,та є достатня потужність електроенергії.

Для влаштування системи електричного обігріву через підлогу найчастіше застосовують кабелі, вони в свою чергу класифікуються за потужністю та способом монтажу: в стяжку та під плитку.

Основні складові електричної теплої підлоги – це нагрівальний елемент та кімнатний терморегулятор. Нагрівальний елемент ( нагрівальний кабель) достатньо надійний та довговічний. При виборі кабелю обов`язково потрібно звернути увагу на гарантійні зобов’язання виробника та наявність представництва – це буде свідчити про відповідальність за якість продукції.

Терморегулятор контролює та підтримує задану температуру в приміщенні,та може використовуватись як для кабельного обігріву так і водяної теплої підлоги.

Як вибрати теплу підлогу,технічні рішення та поради 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ціна кімнатного термостата залежить від функцій приладу, бренду та дизайну.

Сьогодні з легкістю можна вибрати гарний та надійний кімнатний термостат за досить привабливою ціною, навіть з функцією віддаленого керування.

Водяна тепла підлога більш складна система обігріву ніж кабельна та має більше комплектуючих. Основні складові водяної теплої підлоги-це труба для теплої підлоги, розподільчий колектор для теплої підлоги, насосно- змішувальна група, система керування та система утеплення ( мат для теплої підлоги).

Як вибрати теплу підлогу,технічні рішення та поради 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ціна теплої підлоги водяної залежить від комплектуючих та обраного технічного рішення для монтажу системи тепла підлога. Ціна на комплектуючі прямопропорційна  якості. І на чому не можна економити, так це на трубі для теплої підлоги. Труба – це частина конструкції підлоги яка є нагрівальним елементом, вона несе значні навантаження та постійно рухається змінюючи положення  при зміні температури теплоносія. Якість трубопроводу повинна витримувати навантаження від лінійного розширення, тиску та змін температурних режимів. 

Фахівці компанії GARMIX завжди підберуть краще технічне рішення для Вашого проекту та бюджету.