Монтаж вентиляції громадських приміщень

Всі роботи "під ключ"

Монтаж вентиляції громадських приміщень У ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Від свіжості і якості повітря з приміщені залежить не тільки комфортне перебування людей, але й їхнє самопочуття. На відміну від вентиляції квартири, яку людина може налаштувати відповідно до своїх вимог і потреби, то вентиляція громадських будівель набуває іншого і більш вагомого значення, слід дотримуватись також усіх будівельних норм і вимог діючого законодавства.

Якість повітря значно погіршується в місцях скупчення великої кількості людей, в більшості випадків в таких місцях виділяється велика кількість тепла, що є надлишком в приміщенні. Крім цього фактора наявність в приміщенні техніки чи обладнання ще більше сприяють необхідності влаштування вентиляції для кращої якості робочого процесу.

Громадські будівлі часто обладнуються приміщеннями для куріння, які особливо потребують потужної системи вентиляції для видалення шкідливих газів та запобігання їх потрапляння в сусідні приміщення. 

Щоб забезпечити необхідні мікрокліматичні умови необхідна професійна система вентиляції і кондиціонування повітря. Залежно від типу громадської будівлі та робочого процесу, встановлюється різноманітна громадська вентиляція, які забезпечує свіжість та комфорт. Наприклад, для залу кінотеатру потрібна одна системи, а для кухні ресторану – інша, яка є значно  потужніша.

Принцип дії вентиляційної системи заснований на заміні відпрацьованого повітря в приміщенні повітрям з вулиці, яке забирається в місці де зовнішнє повітря є найменш забруднене зовнішніми факторами, або додатково очищується через фільтри. Вентиляція громадських будівель може бути різноманітною за своєю конструкцією, оскільки громадські будинки включають в себе спектр споруд різноманітного призначення.

Громадські будівлі поділяються на такі види:

 • адміністративні будівлі ( будівлі державного значення, офіси, школи та ін.);
 • культурно-просвітницькі споруди ( церкви, музеї, кінотеатри, та ін.);
 • заклади харчування ( ресторани, кафе, бари та ін.);
 • спортивні заклади ( фітнес центри, спортзали стадіони та ін.);
 • лікувальні заклади ( лікарні, санаторії, медпункти та ін.);
 • торгівельні споруди ( торгові центри, магазини, ринки та ін.);
 • транспортні будівлі ( автовокзали, залізничні вокзали, аеропорти та ін.);

Щоб вибрати правильне рішення щодо влаштування вентиляційної системи слід детально проконсультуватись з архітекторами, будівельниками, та монтажниками, щоб вибрати ідеальне рішення для кондиціонування. Відповідальний підхід до вентиляції громадських присіщень забезпечує в відсутність протягів та рівномірний розподіл свіжого повітря у приміщенні.

Якщо в приміщенні приплив свіжого повітря буде не достатнім, то може спостерігатись нестача кисню та задушливість, в залежності від періоду року буде підвищена вологість або сухість повітря. У випадку ж коли у будівлі недостатня витяжка повітря, то це свідчить про спричинення підвищенню вологості повітря, запотівання вікон у холодний період року, виникнення грибка на стінах. 

 

Саме тому слід довіряти такі роботи професіоналам. 

Отримайте консультацію щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ми пропонуємо наші послуги для :

Монтаж вентиляції громадських приміщень 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для фабрик, виробництв, торгових центрів, складів​

Монтаж вентиляції громадських приміщень 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для ресторанів, магазинів, готелів, офісів

Монтаж вентиляції громадських приміщень 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для житлових будинків, котеджів, квартир

Монтаж вентиляції громадських приміщень 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для їдалень, шкіл, садочків, лікарень

Як ми працюємо?

Консультація

Перша консультація відбувається в телефонному режимі. Також, перед початком співпраці, наш спеціалість виїжджає до Вас на об’єкт, де будуть проводитись роботи. При розмові з Вами, ми вивчаємо ваші потреби та характеристики помешкання для складання проекту.

Підбір обладнання

Перед прийняттям рішення щодо купівлі обладнання, Ви отримаєте консультацію щодо характеристик товару. Адже, ми завжди надаємо своїм клієнтам вибір щодо матеріалів.

Затвердження проекту

Узгоджуємо проект в якому крім основних пунктів враховуємо тепловтрати будинку, визначаємо річну потребу дому в енергії (на це впливає матеріал, з якого побудований будинок та кліматична зона, в якій він знаходиться) , розраховуємо річний розхід різного виду палива.

Монтаж

Ми надаємо послуги монтажу, опираючись на глибокі знання технологій цієї сфери та 15-річний досвід, здобутий практикою.

Переваги роботи з нами

Дотримання всіх вимог

Проекти, які ми реалізовуємо, відповідають інженерним нормам.

Досвід більше 15 років!

Спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування та монтажу опалювального обладнання.

Все офіційно

Роботи проводяться офіційно за договором.

Гарантія

Надаємо експлуатаційну гарантію на обладнання та гарантію на виконану роботу – від 1 до 10 років.

Ліцензія

Маємо ліцензію на здійснення діяльності у сфері, пов’язаної з створенням об’єктів архітектури, монтажу інженерних мереж.

Безкоштовні консультації

Безкоштовно консультуємо щодо обладнання та вартості робіт.

МОНТАЖ СИСТЕМи ВЕНТИЛЯЦІЇ громадських приміщень У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Як розрахувати вартість вентиляційної системи для громадських приміщень

Щоб щлійснити проектування вентиляції громадських приміщень з дотриманням всіх необхідних параметрів – потрібно знати яку кількість повітря треба подавати в чи видаляти з приміщення. В залежності від типу вентиляції громадських будівель, яка проводиться в будинку, кількість необхідного припливного чи витяжного повітря буде відрізнятись.

Оскільки громадські приміщення охоплюють відмінність систем вентиляції, від лікувальних споруд до будівель громадського харчування, системи бувають різними і мають індивідуальний характер.

Вентиляція громадських приміщень має такі особливості:

 • різні матеріали стін і підлоги будинків;
 • довгі коридори;
 • різна кількість забрудненого повітря в приміщеннях;

Згідно асиміляції  надлишку тепла івологи розраховується необхідна продуктивність системи вентиляції громадської будівлі. Щоб визначити кількість необхідного повітря складається система рівнянь.

Щоб правильно визначити необхідну потужність вентиляції, слід визначити кількость виділення шкідливостей в приміщенні, тобто асиміляції надлишку теплоти, вологи та розчинених у повітрі газів.

Для того щоб визначити кількість потрібного повітря складається тепловий баланс, який можна визначити за такими рівняннями:

Якщо наявна велика кількість тепла в приміщенні, розрахунок вентиляції громадських будівель можна виконати за формулою:

L = (3,6 * Qтепп )/(с*( Ів  – Іпр ) )[ м3/год]
де Qтепп – надлишок повної теплоти;
с – питома теплоємність повітря, c=1,005 (кДж/кг * 0С);
Ів, Іпр –  ентальпія витяжного повітря та повітря припливу.

 

Коли виділяється волога у великих об‘ємах слід розраховувати за формулою:

L = W/(p*( dв  – dпр ) ), [ м3/год]
де W – вологовиділення в приміщенні;
p – густина, м3/кг;
dв, dпр – вологовміст витяжного повітря і повітря припливу. 

Розрахунок вентиляції громадських приміщень згідно санітарних норм передбачається в більшості для громадських будівель. Такий розрахунок базується на умові забезпечення необхідної кількістю вентиляційного повітря, яка має податись за одну годину для однієї людини.

Нормативно встановлені такі значення повітрообміну згідно санітарних норм:

 • 20 ( м3/год*люд) – коли людина перебуває тимчасово у приміщенні;
 • 40 ( м3/год*люд) – при довготривалому перебуванні людини у приміщенні, яке вентилюється;
 • 80 ( м3/год*люд) – коли людина перебуває у стані фізичного навантаження, наприклад спортзал;

Розрахунок вентиляції офісу проводиться за санітарними нормами, що свідчить забезпеченню необхідного повітрообміну та створенню комфортних мікрокліматичних умов для кожного працівника. 

 

Розрахунок вентиляційної системи за кратністю визначається по формулі:

L= k*V, [ м3/год]
де k – нормативна кратність повітрообміну, яка вказується в нормативній літературі;
V – об’єм приміщення, [м3];

 

Вентиляційні установки для приміщень громадського призначення

Найкращий варіант для громадських приміщень – моноблочна вентиляційна установка. Такий тип вентиляційного обладнання має компактні габарити, працює в тихому режимі і легко монтується.

Припливні вентиляційні установки

Установки для припливу повітря, що працюють на охолодження, або нагрівання повітря перед тим, як подати його у приміщення. Для цього в установці спеціально обладнуються секції охолодження, або обігріву.

 

Вентиляційні установки витяжного типу

Призначення вентустановок витяжного типу закладається у видаленні відпрацьованого повітря з приміщення. Завдання витяжних вентиляційних установок не тільки видаляти неприємні запахи з приміщення, але і ще видаляти інші шкідливості з приміщення, такі, як: вуглекислий газ, пил, та інші небезпечні речовини.

Витяжна вентиляція може бути загальнообмінною, або місцевою, яка діє в зоні виділення найбільших шкідливостей. Місцева вентиляція характерна більш для спеціалізоних приміщень таких, як кухня.

 

Установки припливно-витяжного типу

Припливно-витяжні установки є найбільш ефективними та зручними у використанні. Такі установки широко використовуються не тільки для вентиляції фабрик та цехів, але й чудово задіяні для систем вентиляції громадських будівель.

Припливно-витяжні установки за своїми характеристиками можна поділити на:

 • Для охолодження повітря доцільно використовувати припливно-витяжні установки з охолодженням, які підтримують параметри холодного мікрокліматичного режиму. Такий вид установок доцільно використовувати у літній період, для підтримання низької температури.
 • Установки з рекуператором найбільш еективні на сьогоднішній день, адже вони мають досить високий рівень ККД. Принцип дії рекуператора заснований на тому, щоб з нагрітого повітря витягується теплота і використовується для підігріву припливного свіжого повітря. А отже, рекуператор дозволяє безкоштовно зберігати тепло чи холод, і  економити ваші затрати на електроенергію.

Виходячи з цього можна сказати, що вентиляція громадських приміщень значно знижує негативний вплив шкідливих речовин на життєдіяльність і працездатність людей, створюючи комфортні умови для клієнтів підприємств.

💰 Яка вартість систем вентиляції для громадських приміщень?

Вартість залежить від складності систем і площі приміщень.

❓ Як ви робите розрахунок систем вентиляції для громадських приміщень?

Розраховуємо необхідну потужність системи вентиляції, втрати тиску, діаметри повітропроводів, і підбиремо вентиляційне обладнання.

🎯 Які дані я отримаю після завершення розрахунку?

Після розрахунку Ви отримаєте: технічні креслення системи вентиляції, специфікацію матеріалів, кошторис на виконання робіт.

✅ Ви займаєтесь тільки системами вентиляції?

Наша компанія займається монтажем таких систем: опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777