Монтаж газової колонки

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Монтаж газової колонки в КОТЕДЖах, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКах І КВАРТИРах У ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Наше суспільство рухається вперед, проте є проблеми, які потребують вирішення для найкомфортнішого життя. Це стосується і діяльності комунальних служб, яка постійно створює проблеми.

Якщо є бажання жити в комфортних умовах, постійно мати під рукою всі блага, зокрема, гаряче водопостачання, то монтаж колонки є необхідним заходом. Найбільш поширеним сьогодні є водонагрівач, який функціонує на природному газі. 

Нормативи, за якими виконується монтаж газової колонки

Забезпечення постійного гарячого водопостачання – надважливе. Для нього потрібна як установка газової колонки в приватному будинку, так і установка газової колонки в квартирі. Самостійно в такому випадку краще не діяти, оскільки можуть бути виконані не всі вимоги, що призведе до ускладнень з функціонуванням і відповідністю виконаного монтажу чинним нормативним документам.

Монтаж газової колонки, який здійснять наші фахівці, буде кваліфікованим і повністю відповідати правилам безпеки.

 

Переваги газових водонагрівачів

У багатьох квартирах і приватних будинках автономні водонагрівачі є практично єдиним способом, щоб забезпечити постійну наявність гарячої води. До основних характеристик такого обладнання відносяться:

 • Економне функціонування і проста експлуатація.
 • Швидкий нагрів рідини навіть у великих обсягах.
 • Можливість  підбору обладнання, щоб виконати монтаж парапетної газової колонки, яка на сучасному етапі є інноваційним рішенням.
 • Безпечна і надійна робота.
 • Цілком доступна вартість установки газової колонки.

Якщо монтаж газової колонки виконується професіоналами, то користувач отримує в своє розпорядження абсолютно безпечний пристрій, який служить десятиліттями при гарному обслуговуванні.

Ви можете отримати послугу на монтаж газової колонки у Львові та області через компанію GARMIX

 

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ми надаємо весь спектр послуг

Монтаж газової колонки 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Прокладання інженерних мереж

Водопостачання та водовідведення потребує точних розрахунків та якісних матеріалів. Інженерний підхід до вирішення цього питання дозволить Вам уникнути додаткових витрат та можливих труднощів

Монтаж газової колонки 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення водонагрівача

Наша компанія правильно підбере та встановить водонагрівач в залежності до ваших потреб.
Ми монтуємо :
– Газові колонки;
– Проточні водонагрівачі;
– Накопичувальні бойлери;
– Бойлери непрямого нагріву.

Монтаж газової колонки 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення дренажних систем

Проектуємо та реалізовуємо дренажні системи. Якщо Ви хочете, щоб на ділянці було чисто і сухо, щоб фундамент вашого будинку не піддавався впливу вологи, не руйнувався і не гнив, щоб не було калюж і дискомфорту – тоді Вам обов’язково потрібний дренаж.

Монтаж газової колонки 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж і встановлення сантехніки

Більше не потрібно звертатись до різних майстрів, наша команду професіоналів швидко та якісно встановить сантехнику у Вашу ванну кімнату чи кухню.
Широкий асортимент продукції дозволить підібрати всі матеріали під Ваші вподобання.

Монтаж газової колонки 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж рушникосушки

На сьогоднішній день існує величезний вибір рушникосушок на будь-який смак.
Правильно підібрати та встановити прилад Вам допоможе наша команда.

Монтаж газової колонки 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ремонт труб та сантехніки

У всіх трапляються неприємности, проте вихід з ладу елементів водопостачання спричиняє багато клопотів. Наша команда готова швидко і оперативно вирішити будь-які поломки.

Ознайомтесь з прикладом нашого проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Монтаж газової колонки  в приватному будинку або квартирі – прекрасне вирішення питання гарячого водопостачання. За допомогою нашої компанії GARMIX будь-який бажаючий стає власником недорогого способу, що гарантує постійну наявність гарячої води, без якої в повсякденному житті не обійтися.

МОНТАЖ ГАЗОВОЇ КОЛОНКИ: ГАРАНТІЇ ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ЙОГО ВИКОНАННЯ

Установка газового водонагрівача: знайомство з агрегатом

Монтаж газової колонки – це установка водонагрівача, принцип функціонування якого заснований на нагріванні води за допомогою згоряння газу. Цей вид палива може подаватися по трубах, а може поставлятися в балонах. Найчастіше в якості джерела використовуються перший варіант, тобто природний газ.

В даний час доступна установка газової колонки, яка може бути проточною або накопичувальною. При вирішенні питання з вибором агрегату, слід виходити з таких параметрів: яка модель буде найкращим варіантом в конкретному випадку, а також які типи пропонує сучасний ринок.

У Львові, наприклад, популярним сьогодні є монтаж парапетної газової колонки. Однак продовжує бути попудярним і монтаж димохідної газової колонки.

Для накопичувальних колонок необхідно більше місця . Їх вартість також вища. Потреба в них виникає в тих випадках, коли тиск газу в газопроводі занадто слабкий. У нашій країні особливо популярними є проточні бойлери, які відрізняються такими перевагами, як:

 • Відсутність обмежень на обсяг води, що нагрівається.
 • Компактність розмірів в порівнянні з накопичувальними агрегатами.
 • Естетичність зовнішнього вигляду, в інтер’єр вписуються краще.

У цьому випадку ціна установки газової колонки в квартирі є більш демократичною.

Установка газової колонки в дерев’яному будинку при дотриманні встановлених нормативних вимог також стане відмінним варіантом і гарантією постійного гарячого водопостачання.

Окремі моделі водонагрівачів проточного типу комплектуються датчиками напору, що дозволяють зменшувати витрати на електричну енергію. Завдяки захисту від перегріву не допускається нагрів рідини вище встановленої температури. Можлива й наявність функцій захисту від перепадів і високого тиску.

Деякі особливості при встановленні газових колонок

Монтаж газової колонки вимагає особливої уваги до вибору фахівців, яким він буде доручений. В даний час можна зустріти величезну кількість осіб, які пропонують такі послуги, не маючи при цьому ні досвіду, ні допусків. Ціна на монтаж газової колонки, які пропонують вони, сміхотворно мала: якісні послуги не можуть мати низьку вартість. 

Установка газового водонагрівача в нашому виконанні – це зразок серйозного і відповідального ставлення фахівців до своєї роботи. Ми завжди співпрацюємо з замовником, визначаємо найкращі варіанти, беремо до уваги всі побажання клієнтів.

Установка газової колонки вимагає ретельного підбору техніки. Важливі не тільки її потужність і дизайн, але і тип використовуваної камери згоряння. При наявності в будинку димаря, можна без проблем використовувати моделі відкритого типу, які представлені в достатньому асортименті. Якщо ж немає димоходу – підійдуть моделі закритого типу, в яких використовується примусове відведення продуктів згоряння. У житлових приміщеннях монтаж газової колонки заборонений.

Установка газового водонагрівача можлива лише при дотриманні певних вимог і нормативів, які стосуються мінімальних розмірів приміщення і висоти стель. Агрегати повинні кріпитися певним способом.

Замовнику при співпраці з нашою компанією не варто переживати про це, оскільки все вирішується нами. Фахівці компанії ніколи не відступлять від вимог, допоможуть клієнтові вибрати оптимальний варіант, а тому обладнання буде працювати довго і надійно.

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

💹 Яка ціна монтажу газової колонки?

Вартість встановлення бойлера починається від 500 грн і вище в залежності від складності робіт.

🚩 А які газові колонки є у вас?

У нашому асортименті всі газові колонки які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Bosch, Ariston, Ferroli, Roda, Gorenje, Atlantic.
 

💥 Які види газових ви монтуєте?

Встановлюємо всі види і типи газових колонок, а саме: димохідні, парапетні (турбовані), напівпарапетні.

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777