Монтаж теплої підлоги

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ". Розрахунок безкоштовний

Монтаж теплої підлоги у КОТЕДЖах, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКах І КВАРТИРах У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Водяна тепла підлога, і виконання її монтажу власноруч. Розглянемо таке питання як монтаж теплої підлоги, і розберемося в усьому. Перше що потрібно зробити, це належним чином підготувати поверхню. Зробити її чистою, рівною і гладкою. На ефективність роботи системи опалення може вплинути різниця в товщині заливки. 

Питання вирівнювання підлоги є не таким вже складним, з тієї простої причини, що багато інформації з цього питання можна легко знайти статті в інтернеті або ж у відповідній літературі. 

Що ж таке водяна тепла підлога? 

Це сукупність нагрівальних елементів, які складаються в спеціальну систему обігріву. Ці нагрівальні елементи в свою чергу представлені спеціальними трубками з металлопласта діаметром близько 20 міліметрів, які розташовані по всій площі підлоги, так само до нагрівальних елементів можна віднести монтажну шафу, два трубопроводи (підвідний і відвідний), насос який подає воду і котел для нагрівання води. Після того як Ви підготуєте належним чином підлогу, на нього накладається спеціальна тонка плівка, яка будемо виконувати гідроізолюючу роль.

На стіну, а саме на ширину 100 мм від підлоги потрібно наклеїти демпферну стрічку, яка буде служити компенсатором в разі, коли розтягнеться піщано-цементної стяжка. Поверх спеціальної плівки ставляться плити, що будуть ізолювати тепло (мінеральна вата, пенопілістірол) і арматурна сітка. По цій сітці буде кріпитися нагрівальна труба. Виконувати кріплення потрібно з кроком в 1 метр. Укладати нагрівальну трубу можна двома способами: паралельно і спірально. Другий спосіб є більш ефективним, так як відбувається компенсація тепла, внаслідок того що дві трубки (подавальна і поворотна) розташовуються близько один до одного.

Відстань кроку труб, на яку вони укладаються, має становити приблизно 10-30 мм. Так само труба не повинна знаходитися ближче 7 см до стіни.

При установці теплої підлоги, в першу чергу потрібно закріпити колекторну шафу. Її кріплять до стіни, в кімнаті, де власне розташовуватиметься водяна тепла підлога. У шафі встановлюються два колектори (подавальний та відвідний).

Ціна на монтаж теплої підлоги

Вартість водяної теплої підлоги залежить на пряму від фірми її виробника і з якого матеріалу вона зроблена, а також деяких інших факторів. Підключення теплої підлоги краще всього довірити майстру, так як ціна на його послуги в десятки разів нижче, ніж вартість самої підлоги, але головний плюс в тому, що майстер не допустить помилок при підключенні теплої підлоги. 

Затишок і тепло у вашому будинку, з легкістю забезпечить водяна тепла підлога. Багато наших клієнтів у Львові та Львівській області вже встигли оцінити всі переваги такого рішення.

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Монтаж теплої підлоги 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Монтаж теплої підлоги 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Монтаж теплої підлоги 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Монтаж теплої підлоги 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Монтаж теплої підлоги 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Монтаж теплої підлоги 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж теплових насосів

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Теплі підлоги в нашому житті – це порівняно новий тип опалення приміщень, але досить поширений, оскільки разом із забезпеченням оптимального температурного мікроклімату гарантує повний комфорт і простір.

МОНТАЖ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Зими на території нашої країни відрізняються різноманітністю температур. Бувають і періоди сильних морозів, а тому ні в містах, ні в сільській місцевості нашим співгромадянам не обійтися без ефективного обігріву своїх квартир, будинків та офісів.

Виходячи з потреби в надійному обігріві, установка теплої підлоги має велику популярність. Наша компанія GARMIX надає цю послугу за пристойною вартістю. Монтажем займаються досвідчені майстри. Роботи здійснюються якісно і швидко.

 

Переваги, якими відрізняється встановлення теплої підлоги

Щоб замовник зрозумів всі переваги, якими характеризується монтаж теплих підлог, розповімо про плюси їх використання в якості обігріву приміщень:

 • Забезпечують рівномірне теплорозподілення.
 • Усувають сирость.
 • Гарантують економію споживаної електричної енергії.
 • Прості і дешеві в експлуатації.
 • Можуть використовуватись в якості пристрою охолодження.

Клієнту необхідно знати той факт, що монтаж теплої підлоги у Львові, так само, як і в іншому населеному пункті, можливий не завжди. Коли є централізоване водопостачання, то кращим варіантом стане електрообігрів. У мешканців будинків, які побудовані за сучасними проектами, хвилювань менше, оскільки в новобудовах є особливі установки. Володіючи заміським будинком, ви повинні знати, що такий спосіб обігріву є найкращим.

 

Що мається на увазі під теплою підлогою?

Щоб укладання теплих підлог було максимально ефективним, слід розібратися, що це і як працює. Загалом, це тип опалювальної  системи, яка забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій поверхні підлоги. Вона використовується для забезпечення опалення різних приміщень – від приватних до загального користування, тобто саун, гаражів і т.д.

Завдяки рівномірності нагріву, вид обігріву для людини є природним. Рух нагрітих потоків направляється знизу вгору, забезпечуючи оптимальний температурний мікроклімат.

 

Встановлення теплої підлоги і його види

Нами виконується установка теплої підлоги, яка може бути:

 • Водяною, яка являє собою систему трубопроводів для циркуляції рідини, нагрітої до необхідного температурного рівня. Її головною перевагою є можливість використання для підігрівання підлоги наявним тепловим носієм. Купувати додатковий опалювальний котел немає необхідності. Водяні теплі підлоги найчастіше використовуються при наявності індивідуальних систем опалення.
 • Електричною – цей тип покладено в основу первісного використання даної технології. Спочатку це був довгий провід, що укладався майстрами вручну. Пройшовши модернізацію, сьогодні вона представляється у вигляді матів, готових до простого приклеювання їх до основи. Поверх таких матів укладається кабель або робиться тонка стяжка з подальшою вкладкою ламінату, лінолеуму або іншого декоративного покриття. Монтаж теплої підлоги цього типу набагато простіший від водяного.

Монтаж теплої підлоги електричного типу можливий з використанням одного їх його підвидів:

 • Плівкова – відрізняється товщиною елемента нагрівання, що не перевищує 1 мм. Така плівка може бути використана під будь-яким покриттям підлоги, за винятком кахельної плитки. Тепла підлога цього типу економічніша і довговічніша, як стверджують виробники.
 • Інфрачервона – працює на принципі сонячного випромінювання. Її інфрачервоні спектри повітря не нагрівають. Вони гріють навколишні предмети, які потім віддають тепло навколишньому повітрю. Цей тип підлог відрізняється низьким енергоспоживанням. Укладання теплої підлоги з програмованим терморегулятором дає економний вид опалення.
 • Кабельна тепла підлога відрізняється багатьма перевагами, серед яких менший діаметр кабелю від діаметра трубопроводу, відсутність будь-яких шумів і ймовірності проривів, швидке прогрівання підлоги, не засмічується і не замерзає.

З’явилося бажання мати такий вид опалення в будинку? Звертайтеся, і установка теплої підлоги буде нами виконана компанією GARMIX швидко і з належною якістю.

🔥 Які види теплої підлоги Ви монтуєте?

Займаємось всіма видами теплих підлог, зокрема водяною, електричною, інфрачервоною.

💰 Яка ціна монтажу теплої підлоги з матеріалом?

Орієнтовну ціну можемо надати протягом 1-2 днів після надання технічної інформації і побажань клієнта!

❓ Скільки коштує розрахунок вартості монтажу і матеріалу для теплої підлоги та виїзд на об’єкт?

Розрахунок і виїзд в межах Львова – безкоштовно. Виїзд інженера на об’єкт тільки після попереднього прорахунку.

🎯 Чи надаєте гарантію на виконані роботи?

Гарантія на виконані роботи згідно договору.

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777