Монтаж вентиляції котеджів, заміських будинків і квартир

Від проектування до монтажу "під ключ"

Монтаж ВЕНТИЛЯЦІї КОТЕДЖІВ, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КВАРТИР У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Монтаж вентиляції у будинку – це організований процес створення коретногоповітрообміну в приміщеннях, завданням якого є підтримати необхідні мікрокліматичні параметри:

 • температуру середовища;
 • рухомість повітря;
 • чистоту повітря;
 • вологість.

Деякі з перелічених параметрів можуть бути нормованими, що вказуються в нормативній документації.

Вентиляційні системи в квартирі та будинку застосовують для комфортного перебування людей та забезпечення якісної експлуатації будівельних конструкцій. Створення комфорту означає усунення шкідливих та неприємних запахів ( з ванни, туалету, комори, кухні та інших приміщень), та підтримку параметрів температури, вологи та рухомості повітря.

 

Вентиляція житлових будинків –  для чого потрібно використовувати систему вентиляції

Обмін повітря, який забезпечує вентиляція будинку – важливий параметр для вентилювання приміщень, для того, щоб забезпечити безпечне і здорове перебування людини в приміщенні. На сьогоднішній день, з розвитком технологій, у будинках з’явилась проблема пов’язана з герметичністю будівельних матеріалів, які добре забезпечують енергоефективність у будинку, але практично усувають природню вентиляцію в приміщенні. В сучасних конструкціях доцільно застосовувати механічні системи вентиляції – особливо для приватних будинків, і забезпечення необхідних умов комфортного проживання.

Система вентиляції будинку допомагає запобігти появі шкідливих чинників в приміщенні, а саме:

 • поганих запахів;
 • сирості в приміщенні;
 • появі на стінах грибків та цвілі;
 • появі  небезпечних захворювань у людини.

Якісно підібрана вентиляція в приміщення надає велику кількість переваг:

 • регулярний рух свіжого та очищеного повітря;
 • оптимальний мікроклімат в будівлі;
 • відсутність шуму з вулиці ( що присутній при природньому вентилюванні – шляхом відкриття вікон).

Коли вентиляція у квартирі забезпечує усі необхідні мікрокліматичні умови відповідно до температурного та вологісного стану в приміщенні можна також зекономити на експлуатації системи опалення.

Вміло розрахована та правильно спроектована вентиляція у квартирі забезпечує відсутність неприємних запахів на кухні та у санвузлах за допомогою витяжних вентиляторів, а також усуває можливість появи грибка та цвілі. Для монтажу вентиляції в приміщенні ідеальним варіантом є встановлення припливно-витяжних установок з рекуперацією, фільтрацією та підігрівом вхідного повітря, які є зручними в управлінні та багатофунціональними.

Ми пропонуємо послуги монтажу вентиляції для :

Вентиляція заміських будинків 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Фабрик, виробництв, торгових центрів, складів

Вентиляція заміських будинків 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ресторанів, магазинів, готелів, офісів

Вентиляція заміських будинків 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Житлових будинків, котеджів, квартир

Вентиляція заміських будинків 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для їдалень, шкіл, садочків, лікарень

Як ми працюємо?

Консультація

Перша консультація відбувається в телефонному режимі. Також, перед початком співпраці, наш спеціалість виїжджає до Вас на об’єкт, де будуть проводитись роботи. При розмові з Вами, ми вивчаємо Ваші потреби та характеристики помешкання для складання проекту.

Підбір обладнання

Перед прийняттям рішення щодо купівлі обладнання, Ви отримаєте консультацію щодо характеристик товару. Ми завжди надаємо своїм клієнтам вибір щодо матеріалів і надаємо безкоштовну консультацію перед покупкою. 

Затвердження проекту

Узгоджуємо проект в якому крім основних пунктів враховуємо тепловитрати приміщення, визначаємо річну потребу в енергії (на це впливає матеріал, з якого збудоване приміщення та кліматична зона, в якій він знаходиться), а також ми розраховуємо річний розхід різного виду палива.

Монтаж

Після затвердження проекту, ми можемо починати роботи із монтажу, опираючись на глибокі знання технологій цієї сфери та 15-річний досвід, здобутий практикою. Ви можете бути впевнені в найкращому результаті. 

Переваги роботи з нами

Дотримання всіх вимог

Проекти, які ми реалізовуємо, відповідають всім інженерним нормам.

Досвід більше 15 років!

Наші спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування та монтажу обладнання.

Все офіційно

Роботи проводяться офіційно і згідно договору.

Гарантія

Надаємо експлуатаційну гарантію на обладнання та виконану роботу – від 1 до 10 років.

Ліцензія

Ми маємо ліцензію на здійснення діяльності у сфері, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури та монтажу інженерних мереж.

Безкоштовні консультації

Безкоштовно консультуємо щодо обладнання та вартості робіт.

Які є види вентиляції житлових приміщень

Вентиляція будинку має забезпечувати якість, свіжість та чистоту вхідного повітря відповідно до норм. Існує велика кількість обладнання, яке  використовується для вентиляції приватного будинку.

Вентиляція приватних будинків із циркуляцією повітря поділяється на:

 • природню, яка здійснює рух повітря за допомогою різниці температур ( різниці тисків);
 • механічну, в якій необхідний напір повітря створює вентилятор;
 • комбінована схема – часткове використання природньої і механічної вентиляції, наприклад з природньою подачею повітря, а видалення за допомогою механічних вентиляторів у санвузлах чи кухні.
 • Природня вентиляція

Кожна будівля повинна оснащуватись вентиляцією природнього типу. Монтаж вентиляції в будинку такого типу здійснюється шляхом встановлення  вентиляційних каналів в будівельній конструкції, за допомогою яких, шляхом різниці температур відбувається повітрообмін в приміщенні. Правильно організована система вентиляції приватного будинку функціонує за рахунок припливу повітря в житлові приміщення вітальні чи спальні (шляхом відкривання вікон, чи через нещільності огороджуючих конструкцій ) та видалення повітря у витяжному каналі на кухні чи у санвузлі.

 • Вентиляція з механічним керуванням

Для більш точного і якісного отримання мікрокліматичних умов слід використовувати механічну вентиляцію.

Для здійснення механічного керування вентиляції квартири встановлюються вентилятори, які подають чи видаляють повітря через вентиляційні решітки.

В такому випадку вентиляція в квартирі досягне швидко досягненеобхідного повітрообміну і забезпечить необхідний комфорт в приміщенні. Головна перевага механічної вентиляції полягає у тому, що вона, абсолютно автономна від  зовнішніх факторів (погоди).

Вентиляція в будинку за способом організації обміну повітря поділяється:

 • витяжну вентиляцію;
 • припливну вентиляцію;
 • припливно-витяжну.

Витяжна  вентиляція у квартирі застосовується для видалення використаного забрудненого повітря. Монтують такі системи у місцях де велике скупчення неприємних запахів чи шкідливих речовин ( санвузли, кухня).

Припливна вентиляція в квартирі використовується для подачі розрахованої кількості повітря до приміщення. Така система при необхідності додатково може оснащуватись підігрівом, або охолодженням повітря.

Припливно-витяжна вентиляція в квартирі забезпечує, як і приплив свіжого повітря, так і видалення відпрацьованих повітряних мас. Ця система дозволяє використовувати енергоефективну функцію рекуперації теплоти в зимовий період і холоду в літній. Вентиляція будинку такого типу обладнується сучасною автоматизацією з якою вентилювання приміщення буде виконуватись належним чином незалежно.

Методи прокладання повітропроводів та їх види

Монтаж вентиляції в приміщеннях проводять на підставі виконаних розрахунків та затверджених проектних даних. Монтаж вентиляції в будинку, слід виконувати працівнику, який має досвід та освіту по даному виду робіт і є фахівцем у цій справі.

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

 

 

Повітропроводи – це розгалуження трубопроводів, по яких з певною швидкість відбувається переміщення повітря. Канальна вентиляція в квартирі  працює таким чином, що вхідна система  подає в приміщення свіже повітря, а витяжна виводить на вулицю відпрацьоване повітря.

Повітропроводи вентиляційної системи класифікуються за такими ознаками:

– жорсткість матеріалу повітропроводів (гнучкі, напівтверді, жорсткі);
– матеріал (пластик, алюміній, сталь та ін.);
– вид форми труби (овальні, круглі, прямокутні);
– наявність ізоляції (неізольовані або з ізоляцією).

Провести вентиляцію в домі можна шляхом прокладання повітропроводів, як відкрито так і приховано, в залежності від архітектурних особливостей будівлі. Установка вентиляції в квартирі найбільш естетично виглядає при встановленні повітропроводів за підшивною стелею при цьому вони не псують дизайн приміщення.

Особливості монтування повітроводів вентиляції:

– монтаж вентиляції в квартирі вимагає  правильного  розрахунку вентиляції та перевірки можливостей проходження магістралей повітропроводів;
– не можна відхилятись від проектних даних, у випадку відхилень їх слід узгоджувати з проектантами даної системи;
– установка вентиляції в квартирі передбачає попереднє складання вузлів обладнання, якщо це можливо;
– повітропроводи не повинні мати ніяких пошкоджень, а у випадку їх появи негайно слід усунути даний дефект;
– рекомендовано, при можливості, робити великі радіуси поворотів повітропроводів, щоб зменшити втрати тиску у системі.

 

Монтаж вентиляції в приватному будинку включає таку послідовність встановлення обладнання:

– визначення повітрообміну приміщень;
– визначення розміру вхідних і витяжних решіток;
– монтаж повітропроводів системи;
– монтаж основного обладнання вентиляційної системи;
– встановлення повітророзподільчих пристроїв;
– випробування і запуск системи.

Монтаж обладнання систем вентиляції в квартирі – які є особливості

Моноблочне обладнання та установка рекуперації слід встановлювати на віброізолюючі прокладки, щоб запобігти руйнуванню будівельних конструкцій, також потрібно забезпечити доступ до обладнання для проведення експлуатаційних робіт. Електричне підведення до вентиляторів та калориферів слід під’єднувати окремою групою до електрощита, або ж передбачити підключення автономного генератора, якщо це можливо виконати.

 

Забезпечення комфортних умов системами вентиляції

Вентиляція в будинку, яка забезпечує комфортні умови проживання, повинна також підтримувати належну температуру повітря у приміщенні. У випадку коли в приміщення надходить лише прохолодне повітря можуть створюватись  конвективні потоки, що може негативно вплинути на здоров’я людини. В таких випадках слід використовувати підігрів повітря у калорифері, що забезпечить необхідний комфорт.

В процесі функціонування, вентиляція в квартирі повинна забезпечити:

– подачу необхідної кількості кисню;
– комфортні умови температури та вологості повітря;
– мінімальні втрати теплоти;
– видалення шкідливих випарів та запахів;
– автоматизацію процесу кондиціонування;

Монтаж вентиляції в квартирі на даний час включає встановлення припливно-витяжної системи, у зв’язку з тим, що така система здатна забезпечити одночасний приплив та видалення повітря, при цьому забезпечуючи максимальні комфортні умови у приміщенні.

 

Монтаж вентиляції в квартирі з встановленням припливно-витяжного обладнання включає такий ряд переваг:

– повноцінний  контроль над обміном повітря;
– достатньо високі показники економічності;
– довгий термін експлуатації.

Вентиляція заміського будинку може організовуватись різними способами, в залежності від бажання замовника та економічних чинників. Купуючи вентиляційні системи для приватного будинку слід дотримуватись інженерних рішень та пропозицій фахівців.

Отримайте консультацію щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777