Заміна батарей опалення

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Заміна батарей опалення У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Безумовно, всі люди бажають, щоб їх оселя була затишною і теплою. Однак, якщо затишок ми зможемо створити самі, то температура у Вашому домі цілком залежить від багатьох факторів, в тому числі – якості батарей. Якщо вдома Ви маєте чугунні батареї, безумовно, слід провести заміну батарей опалення, так як відомо, що чугунні батареї відрізняються дуже низькою тепловіддачею, внаслідок чого вся встановлена система опалення працює нееффективно. Зовсім інша справа – сучасні, нові батареї. Вони значно экономлять Ваші кошти, завдячуючи високій тепловіддачі, чудово вписуються в дизайн будь якої квартири, а також їх використання надзвичайно надійне і в той же час безпечне. Заміна батарей опалення виконується в настінному або в напідлоговому положенні.

Заміна батарей опалення

Заміна буде проведена таким чином, що в приміщенні створиться максимально можлива теплова завіса від впливу зовнішнього середовища. За необхідності, Ви можете попросити майстра промити опалювальну систему, для гарантії подальшої її безперебійної роботи.

Рекомендується проводити заміну батарей опалення та монтаж разом із заміною стояків, особливо, якщо вони виготовлені з металлу. З часом вони накопичують у собі ржавчину, накип та інші забруднення, тому краще за все зробити повну заміну всіх элементів опалення, що гарантуватиме безперервну эксплуатацію після заміни батарей опалення.

Заміна батарей опалення виконується виключно досвідченим майстром, який не допустить помилок в установці. Такі помилки можуть призвести до неприємних наслідків, зокрема, розриву труб та багато іншого. Тому ми настійно рекомендуємо звернутися за допомогою до професіоналів, вартість послуг яких у десятки разів менше ніж та ціна, яку би Ви заплатили за Ваші батареї. Таким чином Ви зэкономите Ваш час і гроші. Звертаючись до спеціалістів, Ви довіряєте установку або заміну системи опалення в надійні руки.

Заміна батареї відбувається у відповідності з технічним регламентом, а також з урахуванням всіх особливостей Вашої опалювальної системи. Після установки, обов’язково слід провести випробування та запуск системи, для перевірки її роботи та коректування погрішностей установки.

Отримайте консультацію  заміни батарей опалення та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Заміна батарей опалення 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Заміна батарей опалення 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Заміна батарей опалення 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Заміна батарей опалення 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Заміна батарей опалення 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Заміна батарей опалення 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж теплових насосів

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
  • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
  • Консультація:+380 96 7714 777
  • Продаж продукції:+380 96 7714 777