Монтаж газового котла

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

МОнтаж газового котла у КОТЕДЖах, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКах І КВАРТИРах У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дякуючи використанню сучасних розробок в опалювальній сфері, з’явилась можливість отримати повну незалежність від центральної системи опалення. Индивідуальне газове опалення використовується з кожним роком усе більше. Сучасні газові котли бувають двох видів — підлогові та настінні. Проте, головне, що їх відрізняє – рівень потужності. Потужність опалювального котла буде цілком и повністю залежати від площі приміщення, яке опалюється.

У більшості випадків монтаж газового котла опалення настінного типу здійснюється в багатоповерхових будинках. Рідше – у приватних і заміських домах. Газовий котел своїм видом нагадує звичайну газову колонку. Головне, для чого виконується монтаж газового котла – це опалення жилої площі, а також підігрів води. Якщо у Вас заплановано монтаж газового котла для опалювання, необхідно заздалегідь потурбуватися про те, щоб було підготовлене підведення газу. Краще за все газопровідні роботи слід виконувати до того, як почнеться установка котла, тому що зварка може пошкодити дане обладнання. Щоб здійснити монтаж газового котла опалення необхідно врахувати абсолютно всі відповідні норми та технічні вимоги.

Де найкраще встановити газовий котел опалення? 

У основному місце, де встановлюється котел опалення – це приміщення кухні. Проте, иноді його встановлюють у спеціально подготовлених для цього котельних приміщеннях. Котел ніяк не залежить від якихось предметів, що знаходяться нижче, приміром, тумба тощо. Головна вимога при виконанні монтажу газових котлів (настінних чи підлогових), витримати відстань не менше 20 см між газовою плитою або другим котлом і обладнанням, яке встановлюється. У залежності від рівня потужності і моделі котла, відстань між стіною допускається у межах 30 – 50 см. Також досить важливим є наявність поряд джерела электроенергії.

Як тільки визначене місце на монтаж газового котла і проведено абсолютно всі підготовчі роботи можна приступати безпосередньо до встановлення настінного або підлогового котла. Необхідно також перевірити комплектацію придбаного газового котла. В базовий комплект котла входять спеціальні монтажні кронштейни, надрукована інструкція, монтажний шаблон, а також деякі додаткові пристрої та деталі.

Надзвичайно важливою вимогою є надійність стіни, до якої буде прикріплюватися газовий котел, тому що маса настінного газового котла коливається в межах 25-35 кг. За допомогою звичайних кронштейнів, кріпильних планок настінний котел необхідно закріпити на відстані 1-1,5 м від підлоги. Після того, як котел буде надійно закріплений на даній планці, необхідно зняти всі заглушки з пластика, щоб з’явилась можливість підключити воду. Важливо добре слідкувати, щоб котел бул встановлений правильно (за рівнем), інакше помилка може мати досить неприємні наслідки.

Не дивлячись на те, що в котлі вмонтовано додатковий фільтр, який забезпечує захист теплообмінника, на вході можна встановити фільтр води. З метою забезпечення більш якісного обслуговування часто з обох боків фільтру встановлюється кульовий кран.

На завершальному етапі за допомогою металічних труб треба підключити до котла подачу газу. Для цього може стати в нагоді «американка» або спеціальний згін, а також часто застосовується паронітова прокладка.

Запуск и установка котлів повинні виконуватися кваліфікованим спеціалістом.

Вибір газового котла

Вибираючи газові котли необхідно пам’ятати про те, що в залежності від конкретної моделі, вони можуть бути двохконтурними та одноконтурними. Одноконтурні газові котли призначаються тільки для опалювальних цілей, а двохконтурні модели – як для опалення будинків і квартир, так і для нагрівання води. Насправді, є величезна кількість вимог і нюансів установки газових котлів. Саме з цієї причини краще за все дану роботу довірити кваліфікованим спеціалістам.

Отримайте консультацію безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

 

 

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Монтаж газового котла 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Монтаж газового котла 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Монтаж газового котла 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Монтаж газового котла 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Монтаж газового котла 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Монтаж газового котла 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж теплових насосів

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Як назвеш корабель – так і попливе. Так і монтаж газових котлів опалення: від правильної установки залежить ефективна експлуатація.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИКОНУЄТЬСЯ МОНТАЖ ГАЗОВОГО КОТЛА У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дістали практично регулярні перебої з гарячою водою? Проблеми виникають і з функціонуванням опалювальних систем? Рішення можна знайти, якщо запросити професіоналів, які швидко виконають монтаж газового котла, який є чудовою альтернативою центральним системам опалення.

Спочатку необхідно визначитися, який котел найкраще підійде по типу і виду, а також за способом монтажу.

За типами газові котли діляться на:

 • Одноконтурні – прекрасний варіант, коли користувачеві необхідне тільки опалення квартири або приватного будинку. Ці агрегати відрізняються тим, що при правильному монтажі гарантують швидке забезпечення необхідного температурного мікроклімату.
 • Двоконтурні – використовуються в тих випадках, коли потрібно і надійне опалення приміщень і ефективне гаряче водопостачання. Зручні тим, що користувачам не потрібно додаткове придбання водонагрівачів, щоб мати гарячу воду.

Існує і класифікація газових котлів за видами:

 • Парапетні – установка газових котлів опалення цього виду вигідна, оскільки не потрібне обладнання димоходів, яке обходиться досить дорого. Достатньо лише отвору в зовнішніх стінах, в який будуть виведено спеціальні трубопроводи, що входять в комплектацію котлів.
 • Димохідні – традиційний варіант котлових агрегатів. Мають високу ефективність, але потрібен новий димар, або деякий переобладнання вже наявного в будівлі, де виконується установка газового котла.
 • Конденсаційні – новинка на вітчизняному ринку, хоча в Європі відрізняється широким розповсюдженням. Популярність – у високій продуктивності, низьких витратах палива та екологічності.

Ви можете вибирати обладнання також виходячи з того, як виконується монтаж газового котла. Він може бути:

 • Підлоговим – більш популярний серед співвітчизників в порівнянні з навісними варіантами. Відрізняються повною енергонезалежністю, економічністю, високим ККД і автоматизацією процесів.
 • Навісні – є запорукою безперебійності функціонування, невибагливістю, компактністю. Установка газового котла виконується там, де агрегати інших типів не можуть монтуватися.

Особливості, якими відрізняється монтаж газового котла

Якщо необхідно виконати монтаж газового котла у Львові, Львівській області та й в принципі будь де, треба знати, що цей процес відрізняється кропіткою і трудомісткою роботою. Ось тому-то кращим варіантом є замовлення цієї послуги в нашій компанії GARMIX, яка має необхідний інструментарій і фахівців-професіоналів для виконання цих робіт. 

Отримайте консультацію безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

 

Безпосередня установка газового котла передбачає оформлення документального дозволу і проведення підготовчих робіт:

 • Підписання контракту на поставки газу для замовника.
 • Узгодження технічних умов в газових службах перед затвердженням проектної документації.
 • До монтажних робіт потрібно залучити фахівців.
 • Опалення потрібно обпресовувати до Р = 1,8.

Перед монтажем слід потурбуватися про встановлення стабілізатора напруги і безперебійника, газового і водяних фільтрів. Монтаж димохідного газового котла виконується в котельні, що може знаходитись на будь-яких поверхах. Такі приміщення мають обов’язково відповідати нормативам. Газові котли, укомплектовані закритими камерами згоряння можуть розташовуватися в котельнях різних розмірів. Вони не нормуються. Не обов’язковим є і наявність вікон.

Котли інших типів вимагають обладнання хорошої вентиляції. Потреба в повітрі викликана створенням оптимальних умов для хорошого згоряння газу. При недостатності повітря не повністю згоряє газ, починаючи виділятися, і створюючи загрозу для людей.

 

Монтаж газового котла, згідно передбачених вимог

Обов’язкові нормативи, відповідно до яких виконується установка димохідного газового котла, полягають в наступних моментах:

 • Загальна квадратура приміщення для котельні – не менше 4-х метрів. Висота стель – не менше 2,5 метра.
 • Дверні прорізи – від 50 сантиметрів.
 • Розміри обов’язкових вікон і їх кількість залежить квадратури приміщення.
 • Хороша вентиляційна система обов’язкова, щоб був постійний приплив повітря.
 • Для газопроводів використовуються тільки металеві труби. Іншими матеріалами можна підключати споживачів.
 • Вибір діаметра димоходу здійснюють, виходячи з потужності котлів.
 • Зовнішня частина димоходу підноситься над дахом не менше, ніж на півметра.
 • Обов’язковим є наявність аналізатора газу, клапана для припинення газоподачі і лічильника контролю витрат палива.

Встановити газовий котел можуть наші фахівці, якщо користувачем буде замовлена ця послуга. При цьому не буде ні найменших відхилень від діючих нормативних вимог.

Установка газового котла у Львові та містах області, – для нашої компанії GARMIX не складе труднощів, але якщо Вам потрібні наші послуги за межами Львова, то потрібно завчасно спланувати роботу наших фахівців.

 

Отримайте консультацію безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

💥 Які види газових котлів ви монтуєте?

Монтуємо всі види і типи газових котлів, а саме, димохідні, парапетні, конденсаційні.
 

🚩 А які газові котли є у вас?

У нашому асортименті всі котли які є на вітчизняному ринку, починаючи від флагмана газових котлів бренда Vaillant і закінчуючи українським виробником Данко.
 

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777