Монтаж бойлера

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Монтаж бойлера в КОТЕДЖах, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКах І КВАРТИРах У ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Монтаж бойлера (накопичувального водонагрівача) не тільки у Львові, а й в інших містах та селах Львівської області, відноситься до найбільш частих потреб.

Великий попит пов’язаний з тим, що в старих будинках, яких у нас достатньо, жителі все ще користуються гарячим централізованим водопостачанням, яке бажає бути кращим. Непоодинокі й часті відключення гарячої води.

У цих умовах установка бойлера стане своєрідною паличкою-виручалочкою для багатьох українців. Цей нагрівач води буде доречним в заміських і дачних будинках, в офісах і на виробничих об’єктах, а також окремих квартирах. 

 

Монтаж бойлера: особливості приладу і його установки

Монтаж бойлера – послуга, яка потрібна, якщо у вас проблеми з гарячим водопостачанням у побуті або на місцях трудової діяльності.

Бойлери відносяться до складних приладів, які працюють ефективно і безпечно за умови правильного підключення. Якщо підключення бойлера виконується самостійно, можливе виникнення різних проблем, в тому числі пошкодження електропроводки, загоряння і затоплення квартири.

Щоб монтаж бойлера на кухні не перетворилося в неприємності, монтажні роботи найправильніше доручати справжнім професіоналам, які працюють в нашій компанії.

Наша компанія гарантує накращу якість та швидке виконання роботи. Ми допоможемо підібрати і провести монтаж бойлера за оптимальну і демократичну ціну.  Вартість залежить від обраної моделі обладнання, складності процесу підключення і ряду інших чинників.

 

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

 

 

Ми надаємо весь спектр послуг

Монтаж бойлера 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Прокладання інженерних мереж

Водопостачання та водовідведення потребує точних розрахунків та якісних матеріалів. Інженерний підхід до вирішення цього питання дозволить Вам уникнути додаткових витрат та можливих труднощів

Монтаж бойлера 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення водонагрівача

Наша компанія правильно підбере та встановить водонагрівач в залежності до ваших потреб.
Ми монтуємо :
– Газові колонки;
– Проточні водонагрівачі;
– Накопичувальні бойлери;
– Бойлери непрямого нагріву.

Монтаж бойлера 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення дренажних систем

Проектуємо та реалізовуємо дренажні системи. Якщо Ви хочете, щоб на ділянці було чисто і сухо, щоб фундамент вашого будинку не піддавався впливу вологи, не руйнувався і не гнив, щоб не було калюж і дискомфорту – тоді Вам обов’язково потрібний дренаж.

Монтаж бойлера 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж і встановлення сантехніки

Більше не потрібно звертатись до різних майстрів, наша команду професіоналів швидко та якісно встановить сантехнику у Вашу ванну кімнату чи кухню.
Широкий асортимент продукції дозволить підібрати всі матеріали під Ваші вподобання.

Монтаж бойлера 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж рушникосушки

На сьогоднішній день існує величезний вибір рушникосушок на будь-який смак.
Правильно підібрати та встановити прилад Вам допоможе наша команда.

Монтаж бойлера 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ремонт труб та сантехніки

У всіх трапляються неприємности, проте вихід з ладу елементів водопостачання спричиняє багато клопотів. Наша команда готова швидко і оперативно вирішити будь-які поломки.

Ознайомтесь з прикладом нашого проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

В умовах наших реалій оптимальним напрямком вирішення питання гарячого водопостачання є монтаж бойлера, установка водонагрівача в квартирі. Зверністься у компанію GARMIX – для повного вирішення цьог опитання силами досвідчених фахівців нашої команди.

 

ШВИДКА І ЯКІСНА УСТАНОВКА БОЙЛЕРА

Наша послуга – монтаж бойлера – дуже популярна. Цей агрегат являє собою механізм, який завдяки постійному нагріванню забезпечує споживачів гарячою водою в автономному режимі. До відмінностей моделей таких водонагрівачів відносяться:

 • Продуктивність.
 • Тип нагрівання.
 • Потужність.
 • Вид енергоносія.
 • Матеріали.
 • Ціна.

Монтаж бойлера в квартирі можна різного типу, для чого треба отримати уявлення про основні його види:

 • Накопичувальні електричні бойлери: вертикальні або горизонтальні, навісні або підлогові. За обсягом – 10-300 літрів. Плюси таких бойлерів: широкий асортимент, низькі витрати енергії, просте обслуговування. Мінуси: габарити і тривале нагрівання. Монтаж бойлера будь-якого виду потребує спеціаліста для його встановлення. 
 • Проточні електричні бойлери: гарантія нагріву в процесі подачі води. Монтаж бойлера цього виду забезпечує такі плюси: безперервність процесу нагріву, компактність габаритів, доступність вибору. Є й мінуси: необхідність додаткових робіт з електропостачання, залежність вихідної температури води від вхідної.
 • Проточно-накопичувальні: є симбіозом названих вище типів. Функціонує, як напірний і безнапірний пристрій. За обсягом – не більше ніж 30 літрів. Монтаж накопичувального водонагрівача цього типу виправданий при невеликому споживанні гарячої води.
 • Накопичувальні газові: подібні з електричними бойлерами. Бак за конструкцією аналогічний до термоса. Його обсяг – 10-500 літрів. Встановити бойлер можна в таких місцях, як стіни або підлога. Плюси: невеликі витрати газу, швидке нагрівання і тривале зберігання тепла. Мінус: потребує димоходу.

Встановлення водонагрівача в квартирі вимагає не більше двох годин роботи. Для цього буде потрібно виконати такі роботи:

 • Вибрати і підготувати місце, де буде виконуватися установка бойлера.
 • Зробити кріплення кронштейнів.
 • Провести монтаж бойлера.
 • Врізання в водопровід або в систему водорозподілення.
 • Пробний пуск.

Ціна на монтаж бойлера може бути і вищою, коли виникне потреба в додаткових монтажних роботах. Якщо є бажання отримати монтаж водонагрівача, виконаний якісно і в короткі терміни, звертайтесь  саме до нас.

Наші переваги в наданні послуг, серед яких і установка бойлера на кухні, полягають в гарантії якості, швидкості і низьких цінах.

 

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

💹 Яка ціна на монтаж бойлера?

Вартість встановлення бойлера починається від 500 грн і вище в залежності від складності робіт.

🚩 А які бойлери є у вас?

У нашому асортименті всі бойлери які є на вітчизняному ринку, починаючи від: Bosch, Ariston, Ferroli, Roda, Gorenje, Atlantic.
 

💥 Які види бойлерів ви монтуєте?

Встановлюємо всі види і типи бойлерів, а саме: електричні, комбіновані, непрямого нагріву, водонагрівачі під геліоколектори.

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777