Монтаж зворотнього осмосу

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Монтаж зворотнього осмосу в КОТЕДЖах, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКах І КВАРТИРах У ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

При появі потреби у смачній, корисній і чистій воді, найкраще звернутися до нас. Нашими фахівцями буде забезпечена установка фільтра зі зворотним осмосом, який дозволить отримувати воду, яка не відрізняється за характеристиками від джерельної.

Установка зворотного осмосу з мінералізатором: в чому переваги

Скористатися такою послугою, як установка фільтра зворотного осмосу, – це оптимальний крок, який дозволить досягти бажаного результату в очистці води. В основу забезпечуваного ним принципу очищення покладено процес, який зустрічається в навколишній живій природі.

Клітини живих організмів мають напівпроникні мембрани. Служать вони для регулювання проникнень різних елементів всередину. Вода крізь ці фільтри надходить вільно. При цьому проводиться фільтрація рідини від небажаних шкідливих і небезпечних елементів.

Монтаж зворотнього осмому який ми пропонуємо діє за аналогією. Він забезпечує відмінну фільтрацію, яка досягає рівня в 99 відсотків. При цьому водопровідна вода стає практично ідеально чистою.

У Львові та області даний час є доступ до обладнання такого типу. У нас монтаж зворотного осмосу для очистки є дуже популярною послугою, оскільки вітчизняні водогони постачають воду далеко не найкращої якості. Принцип очищення води за допомогою такого обладнання є гарантією надійного захисту організму людини.

Монтаж зворотного осмосу з мінералізатором забезпечує очистку в кілька ступенів, серед яких: механічна, а також за допомогою гранульованого, брикетованого і кокосового вугілля та інших засобів. Мінералізатор забезпечує балансування ph води і робить його нейтральним.

Принцип дії і порядок на монтаж зворотного осмосу

Розуміння принципу дії фільтрів дуже важливе, щоб установка системи зворотного осмосу виконувалася відповідним чином. Тобто відповідно до нормативів і стандартів.

Ці фільтри забезпечують поетапну очистку води. Спочатку – спеціальні поліпропіленові та вугільні картриджі, за допомогою яких виконується очищення потоків від забруднювачів і домішок великих фракцій. Цей попередній етап складається з 2-3-х ступенів.

На мембрани зі спеціальних матеріалів з безліччю отворів надходить підготовлена вода без великих домішок. Через них можуть проходити лише молекули води.

Далі йдуть спеціальні картриджі, що забезпечують насичення води корисними елементами. Завдяки тому, що виконується монтаж фільтра зворотного осмосу, гарантованою є комплексна очистка, а тому в подальшому їй не потрібна додаткова обробка.

Візьміть на замітку!

Порядок монтаж зворотнього осмосу передбачає попередню перевірку рівня тиску в водопровідних магістралях. Він повинено бути в діапазоні від 3 до 6 атмосфер.

Ціна на установку зворотного осмосу для дому, як і ціна на монтаж зворотного осмосу промислового, залежить від конкретних умов їх установки. Замовник повинен бути знайомим з такими показниками, як технічні характеристики обладнання,  і його відповідність існуючим водопровідним системам. При високому тиску потрібна установка понижуючого редуктора. Через це ціна, звичайно ж, зміниться. Те ж саме трапиться і при низькому тиску, оскільки буде потрібно нагнітаючий насос.

 

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ми надаємо весь спектр послуг

Монтаж зворотнього осмосу 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Прокладання інженерних мереж

Водопостачання та водовідведення потребує точних розрахунків та якісних матеріалів. Інженерний підхід до вирішення цього питання дозволить Вам уникнути додаткових витрат та можливих труднощів

Монтаж зворотнього осмосу 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення водонагрівача

Наша компанія правильно підбере та встановить водонагрівач в залежності до ваших потреб.
Ми монтуємо :
– Газові колонки;
– Проточні водонагрівачі;
– Накопичувальні бойлери;
– Бойлери непрямого нагріву.

Монтаж зворотнього осмосу 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення дренажних систем

Проектуємо та реалізовуємо дренажні системи. Якщо Ви хочете, щоб на ділянці було чисто і сухо, щоб фундамент вашого будинку не піддавався впливу вологи, не руйнувався і не гнив, щоб не було калюж і дискомфорту – тоді Вам обов’язково потрібний дренаж.

Монтаж зворотнього осмосу 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж і встановлення сантехніки

Більше не потрібно звертатись до різних майстрів, наша команду професіоналів швидко та якісно встановить сантехнику у Вашу ванну кімнату чи кухню.
Широкий асортимент продукції дозволить підібрати всі матеріали під Ваші вподобання.

Монтаж зворотнього осмосу 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж рушникосушки

На сьогоднішній день існує величезний вибір рушникосушок на будь-який смак.
Правильно підібрати та встановити прилад Вам допоможе наша команда.

Монтаж зворотнього осмосу 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ремонт труб та сантехніки

У всіх трапляються неприємности, проте вихід з ладу елементів водопостачання спричиняє багато клопотів. Наша команда готова швидко і оперативно вирішити будь-які поломки.

Ознайомтесь з прикладом нашого проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Потреба людини в чистій воді – аксіома, яка не потребує доказів. Її отримання неможливе без спеціальних фільтрів. Монтаж зворотного осмосу відноситься до важливих деталей водопостачання, якими забезпечується отримання чистої води. У Львові такі послуги надає наша компанія GARMIX. Ціна на послуги доступна і цілком демократична.

ПРАВИЛЬНИЙ І ДОСТУПНИЙ МОНТАЖ ЗВОРОТНЬОГО ОСМОСУ

Різноманітність пропонованих фільтрів

Порядок установки фільтрів зворотнього осмосу залежить від основних забрудників, що є конкретно у Вас. Для того щоб їх визначити що саме  обрати необхідно провести аналіз води – це процедура, що стає все більш популярною у нас. Число користувачів зростає з кожним днем. Це сприяє і тому, що ринок пропонує все ширший асортимент даного обладнання.

Ми завжди готові надати всебічну допомогу своїм клієнтам: фільтр зворотного осмосу установка якого в нашому виконанні, є гарантією високої ефективності. Ми допомагаємо вибирати найбільш підходящий варіант. 

Монтаж зворотного осмосу доступний з використанням обладнання, виробниками якого є різні компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Тайваню, Сінгапуру і, звичайно ж, України. При цьому вітчизняна продукція вже практично не поступається закордонним аналогам.

Ми пропонуємо монтаж зворотного осмосу враховуючи такі параметри, як виробник обладнання і його особливості, модифікації кранів і наявність додаткових функціональних можливостей, продуктивність чистої води і число ступенів очистки.

Всі ці характеристики застосовуються до конкретних умов майбутньої експлуатації фільтрів. Ціна на установку зворотного осмосу також важлива, оскільки ми прагнемо, щоб придбання фільтрів і їх монтаж був доступний все більшій кількості наших співвітчизників.

Корисні поради, які допоможуть вибрати кращу модель зворотного осмосу

Вода з водогонів у різних регіонах нашої країни потребують різного ступеня додаткового очищення. При установці очищення води зворотного осмосу потрібно звертати увагу на моделі, в яких використовуються не тільки базові картриджі і мембрани. У них повинні бути і такі додаткові елементи:

  • Мінералізатори, що забезпечують насичення води різними корисними мінералами при проходженні потоків через мембрани.
  • Ультрафіолетові лампи для знищення шкідливих мікроорганізмів і небезпечних бактерій, які зустрічаються у воді.
  • Біокераміка для поліпшення загальної структури води і перетворення її в корисну для людського організму рідину.

Порядок установки фільтрів зворотного осмосу нашими фахівцями витримується завжди найкращим чином. Ми звертаємо увагу на картриджі, якими укомплектовані кожні конкретні моделі. Вигода і економія спостерігаються тоді, коли використовуються водні фільтри, оснащенні універсальними і легкозйомними картриджами.

Монтаж зворотного осмосу в такому випадку вигідний для власника тим, що він зможе самостійно змінити забруднений картридж, не викликаючи фахівців.

Звертайтеся до нас і ви отримаєте можливість скористатися нашими послугами. Ціна на монтаж зворотнього осмосу приємно здивує вас, а вся подальша експлуатація приноситиме лише задоволення.

 

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

💹 Яка ціна на монтаж зворнього осмосу?

Вартість встановлення бойлера починається від 500 грн і вище в залежності від складності робіт.
 
 

💥 Яку гарантію надаєте?

Згідно договору

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
  • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
  • Консультація:+380 96 7714 777
  • Продаж продукції:+380 96 7714 777