Монтаж системи опалення

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

МОнтаж системи опалення у КОТЕДЖах, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКах І КВАРТИРах У ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Компанія GARMIX займається монтажем опалювальних систем на професійному рівні півтора десятка років. Ми готові поділитися напрацьованим досвідом і набутими знаннями з численними замовниками. Ми надаємо можливості для вибору систем опалення. В асортименті – пристрої, які відрізняються функціоналом, працюють на різному паливі.

Ми пропонуємо повний комплекс робіт по створенню опалення в будинках і дачних котеджах – від проектних послуг до монтажу систем опалення під ключ. Завдяки наявному вибору обладнання, задовольняємо потреби всіх замовників.

Маємо також всі можливості, щоб успішно реалізовувати всякі технічні рішення і втілення проектів, які вибирають наші замовники. Є великий вибір радіаторів за різними параметрами і дизайном, а також наші опалювальні системи стають елементами, які успішно доповнюють інтер’єри будинків і жодним чином не порушують затишок і красу.

Досвід нашої роботи – багаторічний. Професійний колектив відрізняється злагодженістю. Це дозволяє в будь-якому житлі забезпечувати затишок і тепло в короткі терміни.

Роботи по монтажу системи опалення здійснюються наступним чином: 

 • Проектування опалення
 • Підбір і постачання устаткування
 • Налаштування системи опалення
 • Електромонтажні роботи
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Модернізація систем опалення
 • Моніторинг і диспетчеризація
 • Сервісне обслуговування
 • Підготовка документів

Чому замовники нам можна довіряти?

Наша діяльність відрізняється надійністю. Монтаж систем опалення під ключ – довговічний. Довіра до компанії отримана досвідомо роботи із нами.

Компанія GARMIX багато років створює і реалізує монтаж систем опалення під ключ заміських будинків у Львові, Новояворівську, Яворові та області. Ми вже виконали під ключ велику кількість замовлень, для юридичних, та фізичних осіб.

У нас приділяється велика увага грамотності своїх проектувальників і інженерних працівників, майстерності робітників з монтажу. Не залишаються без уваги і такі важливі моменти, як економічність систем опалення, та  їх екологічна чистота.

Приступаючи до втілення проектів, виходимо, насамперед, із принципів, які спрямовані на створення комфорту в будинках. Оптимізуємо витрати і на монтаж опалення та водопостачання, каналізації і на використання опалення в майбутньому. Досягати високих показників нам вдається і за рахунок використання оптимальних видів палива, які максимально доступні вмісцевості, де виконуємо замовлення.

Зверніться до нас за телефоном та отримайте безкоштовну консультацію та оцінку робіт для Вашого проекту!

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Монтаж системи опалення 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Монтаж системи опалення 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Монтаж системи опалення 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Монтаж системи опалення 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Монтаж системи опалення 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Монтаж системи опалення 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж теплових насосів

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

МОНТАЖ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ПІД КЛЮЧ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Професійний монтаж системи опалення у Львові – вибираємо основний опалювальний прилад

Почнемо відразу ж з головного – визначення, яка ж буде ваша система опалення. Потрібно визначитися з опалювальним приладом, без нього установка автономного опалення неможлива, якщо не рахувати електричні конвектори і джерела обігріву. Є декілька видів приладів які можуть, як спросити монтаж опалення так і добавити значні роботи по монтажу опалення. 

Це може бути:

 • Газовий котел – використовують переважно де потрібно монтаж системи опалення до 200 м.кв. Відмінності полягають в великому асортименті і малому робочому просторі. На ринку таке обладнання представлене видами, які відрізняються за кількістю контурів, способом виконання, способом викиду відпрацьованих газів, способом розпалу і за своєю ефективністю. Можуть забезпечувати не тільки опалення будинків, а й їх забезпечення гарячою водою. Установка автономного опалення з цим приладом зручна у всьому, але проблематичною стає вартість використовуваного природного газу. Монтаж систем опалення у Львові і інших містах області з використанням таких котлів виконується компанією GARMIX якісно і швидко.
 
 • Твердопаливний котел – практика показує, що монтаж автономного опалення у Львові і Львівській області з твердопаливним котлом залишається популярною опцією і в даний час, внаслідок широкого переліку використовуваних видів палива, в якості якого виступають вугілля і дрова, торф і пелети, і більшість відомих паливних варіацій. Використовуються такі котли у негазифікованих місцевостях, яких ще досить в країні. Професійний монтаж по опаленню у даному випадку це особлива складова, тому що установка систем опалення не професіоналом може привести до летальних випадків, перегріву системи і вибуху самого котла, тому якщо Вам потрібно монтаж опалення звертайтесь до провірених людей, а не там де вам зроблять дешевшу ціну. Сконтактуйтесь із нами, та отримайте консультацію по встановленню твердопаливного котла. 
 
 • Електричний котел – монтаж автономного опалення такого типу, це хороший варіант, коли виконується монтаж систем опалення в приміщеннях площею не більше 100 кв. метрів. Такі обмеження пов’язані з електричною потужністю, яка підведена до будови. Вигоди використання електрокотлів знаходяться в прямій залежності від цін на електрику. Найкраще такі котли використовувати там, де він буде резервним джерелом тепла. Ну і звісно ціна на українських виробників досить приємна, починаючи від 1600 грн., а це дозволяє зробити монтаж автономного опалення досить економним.
 
 • Тепловий насос – установка індивідуального опалення з даним типом установки для більшості монтажників і компаній поки що не доступна, тому що установка систем опалення з тепловим насосом вимагає детальних розрахунків кваліфікованими професіоналами, навіть дрібна помилка може привезти до не правильної і неекономної роботи опалення. Вважається альтернативою твердопаливним або газовим котлам. Його функціонування грунтується на виробництві тепла. Він отримує з вулиці енергію повітря, грунту або води, яку постачає в приміщення. Працює на опалення, підігрів води та на кондиціювання повітря. Опалює приміщення навіть тоді, коли зовнішня температура знаходиться на рівні -25 градусів. Має високий ККД. Монтаж системи опалення такого типу не досить простий, потребує підключення різного типу автоматики. Монтаж систем опалення під ключ у Львові і інших містах області з тепловим насосом виконується нашими фахівцями дуже часто. Звертайтесь за консультацією.
 
 • Сонячний колектор – установка автономного опалення з даними видом усновки відноситься до особливих видів робіт, так як вони проходять на дахах будинків. Сонячні колектори нагрівають воду, що використовується потім для самих різних потреб. Його робота заснована на змінах щільності води при нагріванні, що викликає виштовхування більш холодних ділянок рідини. Установка індивідуального опалення з сонячними колекторами, все більше набирає популярності у наших громадян.

Монтаж сучасного опалення як Ви вже вище прочитали може здійснюватись із різноманітними приладами які можуть впливати на монтаж автономного опалення, і на ціну загального кошториса по вашому об’єкту.

 

Монтаж систем опалення та водопостачання, каналізації

Люди чудово розуміють, що монтаж систем опалення та водопостачання, каналізації відноситься до важливих робіт, спрямованих на забезпечення комфортних умов для роботи і відпочинку його мешканців. Цікавлять абсолютно всі питання, що стосуються виконання цих робіт. Особливо замовники цікавляться, яка вартість монтажу системи опалення та водопостачання, на це питання ми можемо надати приклади кошторисів наших прорахунків з подібних об’єктів.

Після того, як визначилися з опалювальним приладом, далі справа за матеріалом для монтажу систем опалення. Необхідно буде прорахувати кількість і вартість, для чого буде потрібен план вашого будинку. Це дасть можливість нашим інженерам зробити детальний кошторис для проведення монтажу системи опалення.

У нашому асортименті є весь матеріал, який в даний час представлений на ринку. Це – батареї, різні труби та котли. Компанія GARMIX є субдилером багатьох відомих брендів, що дозволяє робити монтаж системи опалення цілком доступним для наших громадян.

Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації в нашому виконанні – це оптимальний варіант якісного виконання всіх робіт, яке гарантує їх ефективну експлуатацію і забезпечення комфортних і затишних умов для наших співгромадян.

🎯 Скільки коштує зробити систему опалення?

Ціна системи опалення залежить від площі приміщення, і побажань клієнта що до виробників обладнання і комплектуючих матеріалів.

🆓 Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати система опалення «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок системи опалення – БЕЗКОШТОВНО.

♻️ Чи можу я у Вас замовити проект системи опалення?

Наша компанія займається проектуванням і монтажем таких інженерних систем: опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання.

🔝 Чи надаєте Ви гарантію на ваші роботи?

На виконані роботи нашою компанією надається гарантія строк якої прописаний у офіційному договорі.

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777