Монтаж водопостачання будинку

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Монтаж Водопостачання будинку у ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Джерела поставок води на дачах і в заміських будинках залишаються практично незмінними. Рідина, без якої неможливе повноцінне життя людини, традиційно надходить з колодязів або відкритих водойм.

Довгі роки процедура відрізнялася ручним способом. Це призводило до того, що не можна було обладнати повноцінний туалет, ванну, душову або встановити посудомийний агрегат. Сучасний монтаж систем водопостачання будинку – це підвищення рівня добробуту людства.

Установка водопроводу також дозволяє в повній мірі задовольнити потреби у воді, які істотно збільшуються з появою таких водопостачальних систем. Раніше, коли вода постачалася відрами з колодязів, людина обходилася всього 50-ма літрами на добу. З появою зручностей цей показник зріс разів в чотири.

Проектування і монтаж водопроводу

У нашої компанії GARMIX є великий досвід заміського будівництва всіляких інженерних мереж для забезпечення водопостачання на будь-яких заміських об’єктах. Виконуючи монтаж водопостачання заміського будинку, наші фахівці здійснюють надання найрізноманітніших послуг, без яких просто не обійтися замовникам.

Зокрема, це роботи:

 • По риттю колодязів.
 • По облаштуванню свердловин.
 • По обладнанню водопостачання з таких джерел, як ставки і річки.
 • По облаштуванню колодязів та свердловин, монтажу насосного обладнання.
 • По укладанню водопроводів в будинки.
 • По монтажу обладнання автоматики і виконанню пусконалагоджувальних робіт.
 • По монтажу ємностей для накопичення.

Проектування водопроводу

Монтаж водопроводу у Львові, в його передмістях та області, традиційно виконується в кілька традиційних етапів.

Початковий етап передбачає здійснення геологорозвідки і аналізу інформації про грунти на ділянках замовників. Далі виноситься рішення щодо копання колодязя, або зупинки на постачання води з глибоких шарів, шляхом буріння спеціальної свердловини для здійснення водопостачання.

На наступному етапі монтаж водопостачання на дачі або заміському дворі продовжується виконанням робіт, які охоплюють облаштування і обв’язку колодязів або свердловин, прокладання водопровідних труб безпосередньо в будинку.

Є деякі вимоги до обладнання водопостачання, які повинні враховуватися в обов’язковому порядку. Коли виконується монтаж водопостачання будинку у Львові, як і всюди в населених пунктах України, яке буде використовуватися і в зимовий час, труби закопуються мінімум на півтора метра, тобто на глибину де не відбудеться замерзання. На вводах в приміщення монтується нагрівальний кабель. У літньому водопостачанні заглиблення водопровідних труб і використання обігрівального кабелю не потрібні.

Останній етап, на якому монтаж системи водопостачання заміського будинку вимагає установки автоуправління насосним обладнанням, фільтрів і розширювальної ємкості (гідроакумулятора) мембранного типу.

Регулювання роботи систем забезпечується зазвичай механічними реле. Коли водопостачання буде виконуватися з свердловин, необхідним є захист від сухих ходів. Набагато краще, коли насоси в колодязях управляються спеціальними пультами.

 

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ми надаємо весь спектр послуг

Монтаж водопостачання будинку 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Прокладання інженерних мереж

Водопостачання та водовідведення потребує точних розрахунків та якісних матеріалів. Інженерний підхід до вирішення цього питання дозволить Вам уникнути додаткових витрат та можливих труднощів

Монтаж водопостачання будинку 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення водонагрівача

Наша компанія правильно підбере та встановить водонагрівач в залежності до ваших потреб.
Ми монтуємо :
– Газові колонки;
– Проточні водонагрівачі;
– Накопичувальні бойлери;
– Бойлери непрямого нагріву.

Монтаж водопостачання будинку 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення дренажних систем

Проектуємо та реалізовуємо дренажні системи. Якщо Ви хочете, щоб на ділянці було чисто і сухо, щоб фундамент вашого будинку не піддавався впливу вологи, не руйнувався і не гнив, щоб не було калюж і дискомфорту – тоді Вам обов’язково потрібний дренаж.

Монтаж водопостачання будинку 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж і встановлення сантехніки

Більше не потрібно звертатись до різних майстрів, наша команду професіоналів швидко та якісно встановить сантехнику у Вашу ванну кімнату чи кухню.
Широкий асортимент продукції дозволить підібрати всі матеріали під Ваші вподобання.

Монтаж водопостачання будинку 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж рушникосушки

На сьогоднішній день існує величезний вибір рушникосушок на будь-який смак.
Правильно підібрати та встановити прилад Вам допоможе наша команда.

Монтаж водопостачання будинку 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ремонт труб та сантехніки

У всіх трапляються неприємности, проте вихід з ладу елементів водопостачання спричиняє багато клопотів. Наша команда готова швидко і оперативно вирішити будь-які поломки.

Ознайомтесь з прикладом нашого проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Водопостачання – важлива складова комфорту в житті людини. Важливо, щоб облаштуванням такої системи займалися справжні професіонали.

ВОДОПОСТАЧАННЯ В ПРИВАТНОМУ БУДИНКУ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ: ШВИДКИЙ, ПРАВИЛЬНИЙ І ЯКІСНИЙ МОНТАЖ

Підготовка рішення і монтаж водопроводу

Майбутній монтаж водопостачання будинку передбачає виїзд інженерів на ділянку. Після його здійснення і виконання вимірів нами готується рішення проблеми водопостачання.

Результати цього етапу полягають в наступних документах:

 • Найдетальніший кошторис.
 • План-схема з позначенням прив’язок до всіх рельєфних елементів, будовам і дорогах, які вже існують.

Потрібно виконати необхідні узгодження, які дають право на монтажні роботи по обладнанню колодязя або буріння свердловини з наступною прокладкою водопровідних труб.

Готуючись до такої процедури, як монтаж водопроводу, варто подбати про водопідйомні пристрої. Найоптимальніше рішення в цьому випадку полягає в використанні насосних станцій, в основі яких – самовсмоктуючі насоси або глибинні насоси.

Перші можуть використовуватися при глибині забору води близько 8-9 метрів. Для других доступне здійснення водоподачі зі свердловин до 300 метрів.

Водопостачання будинку з криниці

Монтаж водопостачання будинку з використанням подачі води з колодязів відрізняється певними перевагами, однією з яких є низька вартість. Плюс в тому, що вони копаються на верхні і доступні водогоризонти.

Найчастіше такі роботи виконуються вручну. Криницям зазвичай досить глибини в 2-10 метрів. Є, звичайно ж, і більш глибокі колодязі, оскільки в різних регіонах спостерігаються різні водоносні пласти.

Мінусом водопостачання з колодязів може бути вода низької якості з непостійним складом. Причина в тому, що верхні горизонти, іменовані «грунтовками», що змивається з поверхні природними опадами, не захищені від забруднень.

При щільній житловій забудові спостерігається велика життєдіяльність, що викликає і більш значне забруднення грунтових вод. З гарною якістю води особливо погано в садівничих товариствах, в яких люди мають маленькі земельні ділянки. На них доводиться мати вигрібну яму або септик розміщувати в безпосередній близькості від колодязів водопостачання.

Способи підйому води з джерел

Збираючись виконувати монтаж водопостачання у приватному будинку, слід мати на увазі, що для водопідйому може використовуватися один з двох способів, які полягають в наступних характеристиках і можливостях:

 1. Застосування занурювальних насосів. У таких випадках водоподача здійснюється глибинними насосами для колодязів. Для підбору параметрів необхідного напору і об’єму рідини використовуються проекти або звичайні розрахунки постачання водою будинків.

Разом зі стандартними величинами при цьому враховуються і стандартні параметри витрати і подачі, наприклад, фільтрів для доочищення, басейнів, поливу великих площ. Від колодязів до приміщень (санвузлів) прокладаються водопровідні труби.

Монтаж водопроводу на дачі вимагає установку зворотнього клапана на початку ліній напору, а мембранної розширювальної ємкості і пристроїв автоматики – в кінці. Бак забезпечує зменшення числа спрацьовувань насосів і компенсування гідроударів в водопостачальних системах. Автоматика, зазвичай, є одним або декількома реле. Такі системи відрізняються надійністю і простотою обслуговування. Плюс також у  – відсутності шуму, потреби у великих площах для розміщення і високій енергетичній ефективності.

 1. Використання самоусмоктувальних насосних станцій, які є готовими скомпонованими і відрегульованими виробами. Вони дозволяють дачні водопроводи організовувати без великих навичок.

Дані комплекти складаються з:

 • Самоусмоктувальних насосів поверхневого розміщення.
 • Електронних або механічних реле.
 • Мембранної розширювальної ємкості (гідроакумулятора).

Якщо говорити про плюси систем, то слід зазначити прийнятну вартість і оперативний монтаж водопроводу в приватному будинку. Мінусами є шумність, ККД, який характеризується досить низькими показниками, якщо порівнювати з занурювальними насосами, розширювальна ємність обмежених габаритів, можливість піднімати воду лише з 8-9 метрів, якщо не використовується інжекторний насос.

Практика показує, що монтаж водопроводу по техн. параметрах доступний за обома описаними схемами, проте перевага залишається на стороні використання глибинних насосів через численність переваг, гнучкого налаштування, а також комплектації.

Інженерна проблема вирішення питань постачання водою заміських будинків досить непроста. Монтаж водопроводу в будинку вимагає відповідального ставлення. Доступ в будинку до якісної води можна зробити різними шляхами, що відрізняються складністю і доступністю за вартістю.

Інші рішення

Свердловини можуть буритися глибокими, що доходять до артезіанських горизонтів. До них активна життєдіяльність людей поки не дійшла, а тому можна сподіватися на високу якість води. Ось тільки монтаж водопостачання будинку з їх використанням відрізняється досить дорогим, а тому це рішення може бути доступне не всім.

Подача і фільтрація води вручну. В окремих випадках воду отримувати вигідніше з дешевих джерел з подальшим її очищенням до питних стандартів. Воду, безпечну для пиття і здоров’я, зазвичай отримують за допомогою всіляких установок, фільтрів і методів підготовки води. Ступені очищення визначаються призначенням води:

 • Пиття.
 • Потреби технічного плану.
 • Полив.

Є багато рішень, що дозволяють досягати відчутної економії на системі водопостачання, якщо її облаштовувати без використання свердловин.

 

Як ми працюємо

Діяльність компанії GARMIX спрямована на допомогу людям у створенні комфортного заміського життя. Ми гарантуємо збереження ресурсів і екології. В облаштуванні водопостачання використовуються інноваційні обладнання та матеріали з обов’язковим проходженням нормативних документів.

У питаннях водопостачання надаємо всебічну допомогу, яка полягає і в проектуванні, і в плануванні, і в підборі необхідних матеріалів, і в безпосередньому монтажі систем водопостачання з подальшим першим пуском, наладкою і здачею в експлуатацію.

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

🎯 Яка вартість монтажу системи водопостачання будинку?

Ціна залежить від кількості сантехнічних приладів і складності монтажу.

🔥 Можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати водопостачання будинку «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок монтажу водопостачання будинку «під ключ» – БЕЗКОШТОВНО.

♻️ Чи можу я у вас замовити монтаж інших інженерних систем будинку?

Наша компанія GARMIX займається проектуванням та монтажем таких інженерних систем квартири: опалення, кондиціонування, вентиляції.

🔝 Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні роботи згідно договору

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777