Встановлення розширювального бака

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Встановлення розширювального бака в будинках, квартирах та приміщеннях у ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Основним завданням, для здійснення якого виконується встановлення розширювального бака, є забезпечення достатньо надійної, довгострокової та безпечної роботи котельного обладнання.

Рівень якості функціонування всієї системи цілком і повністю залежить від того, який бак був вибраний і як було проведено встановлення розширювального бака. Завдяки розширювальному баку опалювальної системи здійснюється розміщення зайвого об’єму рідини усередині труб.

Подібні пристрої характеризуються величезною кількістю переваг. Приміром, установка розширювального бака може бути виконана в будь-яких місцях житлових приміщень, бак допомагає уникнути проблем з надлишками повітря. Під час використання розширювальних баків система опалення не страждає корозією, і нікуди не потрібно доливати води. Крім того, батареї не втрачають тепла, тому що вода повністю випаровується.

Особливості встановлення розширювального бака

Встановлення розширювального бака проводиться для компенсації збільшення кількості води під час її температурного розширення. У тому місці, де відбувається підключення апарату, тиск повинен дорівнювати статистичному тиску при існуючій температурі в даній точці. Саме тому робота абсолютно всіх елементів опалювальної системи є безпосередньо залежною від місця, де проведена установка розширювального бака. Його необхідно встановлювати настільки високо, наскільки це можливо, щоб максимально уникнути виникнення повітряної пробки.

Якщо була виконана установка розширювального бака опалювальної системи некоректно, або ж був обраний бак, що має недостатній обсяг, то абсолютно все обладнання може вийти з ладу. У цій ситуації необхідний ремонт розширювального бака та іншого опалювального обладнання.

Тиск усередині бака повинен бути не нижче, ніж показники гідростатичного тиску в його центрі – 0,1 бар. А коли тиск менше – під час заповнення системи необхідний обсяг бака буде заповнений теплоносієм, отже, під час розширення рідини через нагрівання надаватиметься малий обсяг.

 

Різновиди розширювальних баків.

Розширювальні опалювальні баки можуть бути двох видів: закриті та відкриті. В розширювальних відкритих баках дуже швидко відбувається випаровування рідини, отже, періодично необхідно доливання води. Ціна установки подібного бака істотно вище, тому щодля його розміщення необхідно забезпечити спеціальне місце у верхній частині системи і зробити якісне утеплення, щоб взимку вода всередині нього не замерзала. Якщо застосовувати бак даного виду – батареї будуть наповнюватися киснем, а це, в свою чергу,досить швидкопризведе до появи корозії і істотного скорочення тривалості роботи всієї системи.

Всі перераховані вище недоліки повністю відсутні в закритому розширювальному баку. У ньому обов’язково повинен бути передбачений манометр, який дає можливість стежити за водним тиском і кількістю води.

Найголовнішим елементом будь-якого розширювального бака опалення є мембрана, при пошкодженні якої потрібен ремонт розширювального бака. Мембрана може бути виконана з різних матеріалів у різних формах, від яких цілком і повністю залежить надійність і рівень якості всієї опалювальної системи. Мембрана – це оболонка, яка дає можливість стримувати тиск під час розширення рідини при нагріванні. У системі відбувається досить повільне нагрівання води, отже, на мембрану відбувається таке ж повільне навантаження. Однак трапляється так, що температура води досягає +90, саме тому якісна мембрана з високими показниками температурної стійкості є просто необхідною.

З усього перерахованого вище можна зробити цілком закономірний висновок, що встановлення розширювального бака для опалювальної системи є дуже потрібним, і забезпечить правильну та економну роботу системи опалення.

 

Отримайте консультацію щодо  встановлення розширювального  бака опалення та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Встановлення розширювального бака 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Встановлення розширювального бака 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Встановлення розширювального бака 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Встановлення розширювального бака 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Встановлення розширювального бака 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Встановлення розширювального бака 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж теплових насосів

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
  • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
  • Консультація:+380 96 7714 777
  • Продаж продукції:+380 96 7714 777