Монтаж теплових насосів

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

монтаж теплових насосів у КОТЕДЖах, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКах І КВАРТИРах У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Теплонасос – агрегат, який багато в чому схожий на холодильник, зокрема – в принципі своєї роботи. Установка насоса опалення – вдалий вибір, який забезпечить теплом Ваш дім і зекономить кошти, враховуючи, що ціна і подальше обслуговування, а також такий процес як монтаж теплового насоса, в десятки разів нижчий, ніж вартість самого опалювального агрегату.

 

Заміна насоса опалення

При обігріві будівлі за допомогою теплових насосів, Вам необхідно знати деякі характерні особливості:

По-перше, теплові насоси виправдовують себе тільки лише при опаленні приватних будинків і дуже добре утеплених будівель, а саме в будівлях з тепловтратами не більше ніж 100 Вт/м. Причому, закономірність прямопропорційна: Чим тепліше Ваш будинок, тим вигідніше для Вас буде установка теплового насоса

По-друге, чим менше різниця в температурі теплоносіїв у вхідному і вихідному контурі, тим більший коефіцієнт економії електроенергії і, відповідно, Ваших коштів. Це означає, що якщо Ви вирішили користуватися тепловим насосом, то вигідніше підключати його до низькотемпературної системи опалення. Мається на увазі обігрів теплих водяних підлог або теплих стін теплим повітрям, тому, що в цих випадках ви маєте теплоносій від 30 до 40 ° С.

По-третє, для досягнення найбільшої вигоди, широко використовуються теплові насоси в парі з додатковими генераторами тепла. Справа вся в тому, що практично за весь опалювальний період, кількість найхолодніших днів з дуже низькою температурою повітря, на яку власне і ведеться підбір опалювального апарату, дуже мало. Кількість холодних днів, зазвичай не перевищує 10% від загальної тривалості всього опалювального сезону. Тому дуже часто потужність теплового насоса вибирається з розрахунку 70-80% розрахункової опалювальної величини. Цієї потужності буде цілком достатньо абсолютно для всіх споживачів тепла, але тільки до тих пір, поки температура на вулиці не опуститься нижче температури певного розрахункового рівня, наприклад, -10 ° С. З даного моменту, в роботу автоматично включається друге джерело тепла. Найчастіше, другим джерелом служить невеликий електронагрівач, або звичайний електричний чи газовий котел.

Монтаж теплового насоса – дуже складний процес, який без сумнівів, найкраще буде довірити професіоналам. Досвідчені майстри компанії GARMIX проведуть установку насоса опалення дуже швидко і якісно, а результат їх роботи ви відчуєте при використанні насоса.

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Монтаж теплових насосів 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Монтаж теплових насосів 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Монтаж теплових насосів 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Монтаж теплових насосів 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Монтаж теплових насосів 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Монтаж теплових насосів 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж теплових насосів

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Теплові насоси є високоефективним обладнанням, яке підігріває воду, необхідну для побутових потреб людини, а також – це ефективний теплоносій в системах опалення. Весь цей процес здійснюється за рахунок поновлюваних ресурсів природи. Ці агрегати забезпечують близько 80 відсотків  з навколишнього середовища, для чого часто застосовується розсіяна сонячна енергія. Монтаж теплових насосів здійснюється компанією GARMIX у Львові та Львівській області, на найвищому професійному рівні, та допомагає забезпечити  найефективніше функціонування обладнання опалення.

 

МОНТАЖ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

У будь-якому випадку установка теплового насоса вимагає ознайомлення замовника з усіма нюансами цієї важливої операції. Тут важливими є питання, які види теплових насосів пропонує сучасний ринок, оскільки необхідно буде вибрати найоптимальніший варіант.

Сьогодні можна вибрати вид насоса, який найкраще підійде в конкретній ситуації:

 • Повітря-вода – це вид, який забезпечує відбір тепла з повітря. Його перевагами є простий монтаж теплового насоса і використання навіть в умовах дефіциту вільних площ землі біля будинку. Особливо виправдане їх застосування там, де спостерігаються невеликі температурні перепади, а також незначними будуть тепловтрати, або використовуються додаткові джерела тепла.
 • Грунт-вода – установка теплового насоса забезпечить використання тепла, яке накопичено в грунті. Він відрізняється набагато більшою ефективністю в порівнянні з повітряними. Земля накопичує багато тепла, навіть в умовах великих морозів скачки температур – незначні. На великих глибинах взагалі спостерігається постійна температура. Монтаж теплових насосів цього типу складніший. Є необхідність і у вільних ділянках землі. Занурюючи їх на велику глибину, доведеться вдатися до буріння.
 • Універсальні агрегати – нашою компанією також пропонується установка теплового насоса під ключ. Він функціонуватиме від повітря і грунту. Це можуть бути і прилади, що працюють одночасно на цих двох варіантах. Його універсальність гарантує максимально зручну установку і використання. При цьому вартість установки теплового насоса досить прийнятна.
 

Теплові насоси: в чому плюси?

Установка теплового насоса у Львові, яка останнім часом замовляється все частіше, викликає у майбутніх користувачів цілком закономірні питання щодо позитивних властивостей і характеристик цього обладнання.

В основу функціонування таких систем  покрадено декілька плюсів.

 • Надійність, яка забезпечується тим, що в таких системах немає нагрівальних елементів. Це гарантує тривалість їх роботи, яка в два-три рази перевищує терміни служби котлового обладнання, що відрізняється використанням традиційних видів палива.
 • Функціонування, що відрізняється абсолютною екологічною чистотою. Тепловими насосами не виділяються продукти горіння, а тому навколишнє середовище не забруднюється. Виконуючи монтаж теплових насосів, ми гарантуємо, що замовники ніколи не зіткнуться з будь-якими проблемами в їх експлуатації.
 • Економічність, яка полягає у високій віддачі і вкрай низькому енергетичному споживанні. Коефіцієнт корисної дії знаходиться в межах 300-800 відсотків. Кожен витрачений кіловат енергії повертається 3-8 кіловатами теплової енергії.
 • Теплі насоси підбираються з орієнтуванням на умови місцевості: вологість грунту, наявність водойм і лісів поблизу, стан атмосферного повітря і т.д. Вартість установки теплового насоса, само собою зрозуміло, також береться до уваги.
 

Установка теплового насоса під ключ

Саме установка теплового насоса під ключ є головною послугою, що надається компанією GARMIX. Вкладені замовниками кошти окупляться у всіх випадках, і це підтверджено практикою.

Установка теплового насоса складається з кількох стадій, які виконуються нашими фахівцями належним чином відповідно до вимог:

 • Підготовка полягає в розробці проекту, кошторису витрат.
 • Монтаж зовнішнього колектора – це буріння свердловин, укладання труб і монтаж зовнішнього модуля.
 • Установка елементів системи опалення всередині приміщення: трубопроводів, радіаторів, теплих підлог.
 • Безпосередня установка теплового насоса.
 • Пуско-налагоджувальні роботи.

Нашій компанії можна довіряти через наявність великого досвіду роботи, високої класифікації фахівців, індивідуальне відношення до будь-якого замовлення та високу якість. Здійснюваний нами монтаж теплового насоса ціна якого є оптимальною, – це те, що необхідне усім.

P.S. Наша компанія GARMIX не тільки може зробити монтаж теплового насоса під ключ, але й розробити проект який дасть зрозуміти повну вартість системи опалення на базі любого обраного теплового насоса.

 

🔥 Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати монтаж теплового насосу «під ключ»?

Розрахунок монтажу теплого насосу «під ключ» – БЕЗКОШТОВНО.

 

🎯 Які марки теплових насосів ви монтуєте?

Встановлюємо такі теплові насоси: Vaillant, Immergas, Panasonic, Cooper&Hunter, LG та інші.

 

🔝 Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконанні робити згідно договору. 

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777