Монтаж котельного обладнання

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

МОНТАЖ КОТЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Будь-яке сучасне приватне будівництво, як і зведення багатоквартирних багатоповерхових будинків, найчастіше передбачає організацію і використання автономної котельні. Монтаж котельного обладнання передбачає досить серйозний перелік послуг з установки та організації, починаючи зі збору необхідного набору документів, і закінчуючи запуском котельні у використання.

Після того як фахівці проведуть усі необхідні розрахунки щодо необхідного рівня потужності встановлюваного газового котла з урахуванням абсолютно всіх необхідних технічних особливостей, починається розробка проекту майбутньої котельні. Після того як будуть завершені абсолютно всі проектні, будівельні роботи і відбудеться підписання необхідних дозволів, починаються самі роботи – монтаж котельного обладнання. Завдяки досить складній специфіці виконання даної роботи, монтаж котелень є одним з найбільш відповідальних етапів сучасного будівництва.

 

Безпека котельного обладнання

Щоб забезпечити безпеку і безперебійність роботи котельні, а також надійне і економічне функціонування, усі послуги щодо виконання монтажу і наступні пусконалагоджувальні роботи повинні бути проведені компетентними висококваліфікованими професіоналами, у яких є спеціальні дозволи на виконання подібних робіт.

Перед тим, як котельня буде запущена у використання, повинна бути виконана обв’язка котельні. Також є необхідність переконатися в тому, що вся система працює правильно – це допоможе уникнути виникнення будь-яких аварійних ситуацій. Після проведення остаточної перевірки монтажу котельного обладнання, повинна бути проведена фінальна настройка, а також заключний інструктаж замовника щодо правил безпеки.

 

Обслуговування котельного обладнання

Навіть якщо монтаж котельного обладнання і обмотка котельні були виконані у відповідності з усіма нормами і правилами, під час експлуатації рано чи пізно виникають ситуації, які вимагають виконання ремонту якого-небудь допоміжного обладнання, або ж самих котлів. Найчастішою причиною поломок деяких елементів котельного обладнання є низька якість води, яка не відповідає позначеним для даного обладнання нормативам. Ремонтні роботи, що пов’язані з поломкою котлів або супутнього обладнання, є справою досить клопіткою та витратною. В даному випадку, для забезпечення мінімізації витрат, ще під час будівництва котельні, необхідно скористатися послугами спеціалістів, які надають потрібний перелік послуг, і необхідний ремонт при потребі. Крім того, для уникнення інших дрібних проблем, які тягнуть за собою нестабільну роботу котельні, рекомендується скористатися послугами атестованих і кваліфікованих фахівців, які володіють абсолютно всіма правилами експлуатації після того як було здійснено монтаж котельного обладнання.

Сконтактуйтесь із працівниками компанії GARMIX і отримайте чіткий перелік робіт і приблизний кошторис на монтаж котельного обладнання будь-якої складності. 

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Монтаж котельного обладнання 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Монтаж котельного обладнання 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Монтаж котельного обладнання 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Монтаж котельного обладнання 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Монтаж котельного обладнання 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Монтаж котельного обладнання 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
  • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
  • Консультація:+380 96 7714 777
  • Продаж продукції:+380 96 7714 777