Монтаж опалення в квартирі

Великий вибір виробників, всі роботи "під ключ"

Монтаж опалення КВАРТИРи У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Починати монтаж індивідуального опалення в квартирі слід з підбору опалювального обладнання . Якщо скористаєтеся нашими послугами, то всі ці питання будуть вирішені нашими фахівцями в повній відповідності з діючими законами і нормативами.

Автономне опалення в квартирі: виконання розрахунків

У нас фахівці розробляють проект опалення квартири, з обов’язковим урахуванням абсолютно всіх нюансів приміщення і побажань замовника. Це може бути опалення різних квартир, в тому числі індивідуальне опалення в новобудові.

Комфортна температура в житлі залежить від того, наскільки правильно виконано монтаж опалення в квартирі, в ході якого розводка опалення в квартирі здійснена оптимально.

Розрахунок опалення здійснюється з урахуванням таких параметрів, як площа квартири і потужність котла.

Ефективне опалення в квартирі немислиме без врахування кліматичних характеристик регіону. Для південних районів питома потужність нижча, а для північних – вища.

Установка індивідуального опалення в квартирі розпочинається з розрахунку потужності котла. Для цього визначаються тепловтрати кожної з кімнат враховуючи температурний режим в кожній з них,  параметри зовнішнього повітря в місці будівництва, та конструкцію зовнішніх стін, вікон і перекриття.  Після чого на основі сумарних тепловтрат вибирається опалювальний агрегат, необхідний для конкретних умов експлуатації в приміщенні.

На розрахунок опалення впливає схема і вид системи. Оптимальною прийнято вважати двотрубну систему опалення, яка є більш складною. В такому випадку  ціна автономного опалення в квартирі у Львові  є більш високою, що пов’язано з потребою більшої кількості матеріалів і збільшенням обсягу роботи, проте гарантує найефективнішу роботу і надійність. 

Зверніться до наших спеціалістів за консультацією на сайті або ж за телефоном. 

Ми надаємо весь спектр послуг в сфері опалення

Монтаж опалення в квартирі 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення котла

Наша компанія правильно підбере та встановить котел під будь-які ваші побажання.
Ми монтуємо :
– Газові котли;
– Твердопаливні котли;
– Пілетні котли;
– Електричні котли.

Монтаж опалення в квартирі 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж радіаторів

Правильно розрахувати кількість та величину радіаторів дуже важливо. Адже, від цього напряму залежить чи зможуть вони обігріти приміщення та принести тепло у Ваш дім. Наші спеціалісти грамотно розрахують тепловтрати та підберуть радіатори за Вашими побажаннями.

Монтаж опалення в квартирі 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Проектування і монтаж теплої підлоги

Комфорт у домі важко уявити без теплої підлоги. Деякі наші клієнти використовують тепло підлогу як спосіб щоб обігріти помешкання, не встановлюючи радіатори. В такому питанні дуже важливим є вибір спеціаліста та обладання. Адже, неякісні матеріали чи невірний розрахунок може принести в майбутньому чимоло турбот своєму власнику.

Монтаж опалення в квартирі 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення сонячних колекторів

Опалення та водонагрівання від сонячних променів не лише дозволить економити але й заробити на цьому виді енергії. А нові програми заощаджень в Україні допоможуть вигідно інвестувати Ваші кошти.

Монтаж опалення в квартирі 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Керувати теплом у Вашому домі тепер можна віддалено.
Сучасна автоматика дає широкий спектр можливостей та суттєво економить Ваші кошти!
Наша команда проаналізує Ваші опалювальні прилади та підбере систему керування.

Монтаж опалення в квартирі 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення і налаштування автоматики

Мрієте про економну систему опалення? Теплові насоси не потребують використання газу, лише мінімальне використання електроенергії.
Данний тип опалення екологічний, надійний та економний.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Проблему забезпечення оптимального температурного мікроклімату в житлі може ефективно вирішити установка автономного опалення в квартирі. Наша компанія надає саме таку послугу у Львові на та інших містах Львівської області

ОПАЛЕННЯ В КВАРТИРІ: ОПТИМАЛЬНИЙ ВАРІАНТ

Котел для індивідуального опалення в квартирі

Пропоноване автономне опалення в новобудові може забезпечувати лише обігрівання, тобто бути одноконтурним, а може підтримувати і обігрівання, і гаряче водопостачання – тобто бути двоконтурним.

Далі потрібно визначити вид використовуваного палива. Питання важливе, оскільки це буде найбільша видаткова стаття всього опалювального процесу. Котельні бувають однопаливні, що функціонують на одному паливі, наприклад, на природному газі або на електроенергії. Або ж двопаливні із варіантами декількох типів. 

Сучасне автономне опалення в квартирі може комплектуватися і комбінованою котельнею, яка працює на різному паливі. Комбінації можуть бути наступними: електрика і природний газ, або рідке паливо, природний газ і тверде паливо.

Від матеріалу, з якого виконаний котел, залежить тривалість його служби. Котли виготовляються з чавуну або сталі. Чавунні агрегати важкі, звідси і більш важка установка. Їх термін служби натомість – значно більший.

 

Газовий котел

Опалення в квартирі з використанням газового котла залишається досить популярним, оскільки забезпечується висока ефективність обігріву. Ціну газ не можна назвати низькою, але вона залишається досить доступною. До того ж останнім часом вона стала нижчою.

Газове опалення в квартирі характеризується багатьма перевагами:

 • Гарантія безпеки, завдяки багаторівневій системі захисту.
 • Котел займає мало місця, а тому може використовуватися практично скрізь.
 • Агрегат працює безшумно.
 • Необхідна температура підтримується в будь-яких умовах, навіть при низькому тиску.
 • Демократична вартість самого котла.

 

Електрокотел

Монтаж індивідуального опалення в квартирі з використанням електричного котла виконується і тоді, коли він є основним, і тоді, коли він є додатковим джерелом обігріву. Установка такого котла відрізняється легкістю і простотою. Виконуючи опалення в новобудові, використовувати можна настінні або підлогові варіанти електрообладнання.

Електричне індивідуальне опалення в новобудові на сьогоднішній день менш популярне, хоча спостерігається зростання його використання. До плюсів таких котлів можна відносити:

 • Безшумне функціонування.
 • Абсолютна гігієнічність.
 • Висока ефективність.
 • Відповідність всім висунутим вимогам технічного та естетичного плану.
 • Таке опалення в квартирі відрізняє висока економічна доцільність.
 • У кожному приміщенні може встановлюватися свій режим.

 

Комплектуючі для опалювальних систем

Монтаж опалення в квартирі або в будь-якому іншому житловому приміщенні не може бути виконаний без використання різних комплектуючих елементів. Зокрема, автономне опалення в квартирі вимагає придбання труб і радіаторів.

Популярні нині поліпропіленові труби не завжди можуть застосовуватися для того, щоб ними було виконано розводка опалення в квартирі. Причина в робочій температурі даного матеріалу, яка може бути не більше 95-ти градусів.

Твердопаливні котли забезпечують вихідну температуру теплового носія на рівні понад 100 градусів, а тому в таких випадках краще використовувати металеві труби.

Установка автономного опалення в квартирі вимагає різної кількості труб. Для двотрубного варіанту їх буде необхідно більше, ніж для однотрубного.

Проект опалення квартири містить і потребу у використанні радіаторів. Вважається, що найоптимальнішим варіантом є секційні батареї. На показник тепловіддачі впливає матеріал, з якого виготовлена секція радіатора:

 • З чавуну – віддача тепла в обсязі 110 ват.
 • З сталі – віддача тепла в обсязі 85 ват.
 • З алюмінію – віддача тепла в обсязі 175-199 ват.
 • З біметалу – віддача тепла в обсязі 199 ват.

Установка індивідуального опалення в квартирі вимагає визначити площу радіаторів, які необхідні в кожному конкретному випадку, тобто для кожного окремого приміщення. Наші фахівці зроблять цю процедуру швидко і в повній відповідності з нормативами.

У будь-якому випадку замовника хвилює ціна отримуваних послуг. Ціна автономного опалення в квартирі  цілком демократична і відповідає його ефективності і якості виконуваних робіт. Вона складається з багатьох чинників, серед яких матеріали, котел, труби, схема опалення. У будь-якому випадку витрати на індивідуальне опалення в новобудові повністю окупаються, оскільки спостерігається висока економія у витратах на ЖКГ.

🎯 Яка вартість монтажу системи опалення квартири?

Ціна монтажу системи опалення квартири залежить від площі приміщення, і побажань клієнта що до виробників обладнання і комплектуючих матеріалів.

🔥 Чи можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати опалення квартири «під ключ»?

Так, можемо, орієнтовний розрахунок системи опалення – БЕЗКОШТОВНО.

♻️ Чи можу я у Вас замовити проект системи опалення квартири?

Наша компанія займається проектуванням і монтажем таких інженерних систем квартири: опалення, кондиціонування, вентиляції, водопостачання.

🔝 Чи надаєте Ви гарантію на ваші роботи?

На виконані роботи нашою компанією надається гарантія термін якої прописаний у офіційному договорі.

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777