Монтаж системи водопостачання та водовідведення

Проектування та монтаж систем водопостачання під ключ

Монтаж системи водопостачання та водовідведення КОТЕДЖІВ, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КВАРТИР У ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Зайвим буде говорити про ту роль, яку відіграють системи водопостачання та каналізації у створенні домашнього комфорту і затишку. Зазвичай, жителям Львова та області питань щодо потреби установки водопостачання сумнівів немає і це зазвичай вирішується досить легко.

А от мешканцям приватного сектору це може стати серйозною проблемою і існує безліч рішень.

Центральний водопровід в приватному секторі, як правило, використовується досить рідко. Доводиться шукати вихід самостійно — часто у вирішенні даного питання застосовують автономне водопостачання. Основою такої системи слугують колодязі або артезіанські джерела – звідки і береться вода. Унаслідок погіршення екологічної ситуації, особливо поблизу великих міст, брати воду з відкритих джерел таких як, річки і озера настійно не рекомендується.

 

Підготовка до монтажу водопостачання та каналізації

Першим і головним пунктом підготовки до установки систем водопостачання і каналізації, що в квартирі, що в приватному будинку є складання відповідного проекту. Потрібно врахувати всі точки споживання, розрахувати загальну довжину труб і кількість обладнання, що має використовуватися.

Важливо правильно вибрати матеріал для системи водопостачання і каналізації. Наприклад, для каналізації більшість людей вибирають полімерні матеріали.

Для водопроводу прийнятними матеріаами є металопластик, поліпропілен, оцинкований метал, чавун і мідь. Металопластик і поліпропілен – це найпопулярніші варіанти труб, що застосовуються у водопроводах. У кожного з них є свої переваги і недоліки. У міді плюс очевидний — вона антибактеріальна. Мінус в складності монтажу системи водопостачання такого типу, а також те, що роботу якісно виконає тільки фахівець. З часом цей метал покривається нальотом зеленуватого кольору, що не дуже приємно з естетичної точки зору.

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Водопостачання приватного будинку

З початку процесу монтажу системи водопостачання в заміському будинку, потрібно визначити, який метод водозабору буде використаний, а також вирішити питання зі скиданням відходів – стічних вод. Каналізаційна мережа нерозривно пов’язана з водопостачанням. Сьогодні для водопроводів активно застосовуються труби зі сталі, полімерів і чавуну, для останніх передбачена оцинковка. Правда, потрібно врахувати те, що металеві труби часто пошкоджуються електрохімічною корозією.

Укладають трубопровід в траншеї, вириті нижче глибини промерзання грунту. Укладаються труби на вирівняне за допомогою піску дно траншеї. Якщо ж варіант з траншеями реалізувати важко або неможливо, труби водопроводу потрібно утепляти.

Найголовніше при монтажі водопостачання приватного будинку, до якого не можна підвести воду з центрального водогону – це знайти надійне джерело. воно повинно відповідати наступним вимогам:

1. Об’єм води повинен забезпечувати потреби всіх точок споживання.
2. Якість води після фільтрації має відповідати всім санітарним нормам.
4. Витрати енергоресурсів на доставку води не повинні бути великими.
5. Забір води не повинен порушувати навколишню екологічну систему та природний плин джерела.

Для технічних потреб можна використовувати поверхневі джерела, такі як озера і річки. Ця вода каламутна, часто забруднена бактеріями. Великі річки і водосховища, звичайно, задовольняють потреби у воді великих міст, але лише за умови ретельної фільтрації.

Для особистих потреб також підійдуть підземні джерела – це колодязі з підземними водами і джерелами, а також артезіанські свердловини. Ці води не замутнені, відповідають усім санітарним вимогам, у них не потрапляють стоки. Якщо немає доступу до центрального водопостачання, автономне водопостачання будинку за допомогою джерел –  вдалий вихід із складної ситуації.

Якщо ж є можливість підключитися до центрального водопроводу то спочатку потрібно потурбуватися про виконання цих пунктів:


1. Необхідно отримати план ділянки. Масштаб 1 до 500.
2. З планом звернутися до водоканалу для написання заяви і отримати технічні умови.
3. З отриманими документами звертаємося до санстанції, яка складає свій висновок.
4. У проектній групі розробляється проект.
5. Зареєстровуємо ці документи в СЕС.
6. Отримуємо в комунальних організаціях дозвіл на проведення земельних робіт.
7. Знаходимо бригаду для проведення робіт.
8. Врізка в водопровід без фахівців забороняється. Заощадити можна тільки на ритті траншеї, підсипанні піску, закопуванні траншеї.
9. Запрошуємо фахівців водоканалу для введення обладнання в експлуатацію.
10. Укладаємо договір з водоканалом на водопостачання.

 

Розводка інженерної системи водопостачання приватного будинку

Практикується кілька варіантів водопостачання. Однак система з розводящим колектором все ж таки зараз найбільш розповсюджена. Плюси цієї системи полягають, у першу чергу, в її компактності. Розділова шафа з колектором має невеликий розмір, і вміщається навіть невеликому приміщенні. Цей спосіб розводки забезпечує однаковий напір води по всьому будинку. Її можна відключити, коли Вам це буде потрібно. При монтажі цього типу системи водопостачання в котеджі або будинку використовуються поліетиленові або металопластикові труби.

Так само в приватному будинку або котеджі, крім водопостачання, важлива і каналізація. І щоб робота каналізації завжди була стабільною і безвідмовної, труби потрібно розташовувати під певним кутом і користуватися професійно розробленою схемою.

 

Монтаж водопроводу в квартирі

Потрібно розуміти, що повну заміну водопроводу або каналізації можливо здійснити тільки в приватному будинку, на дачі або в котеджі. У квартирі провести його буде вкрай важко так як заміна того ж стояка – справа досить клопітка і проводитися виключно професіоналами.

Монтаж трубопроводу в квартирі бажано все ж таки довірити спеціалістам. Щоб справитись з цією роботою швидко і якісно. А ціна, заплачена за послуги, повністю виправдається заощадженим Вами часом, який цінується більше грошей. 

Перш ніж почати всі роботи, потрібно потурбуватися про відключення від центрального водопроводу.

 

Послідовність робіт при розводці водопроводу в квартирі

При виконанні такої роботи головне – не заплутатися з трубами – куди яку підключати. Спочатку потрібно розібратися як провести холодне водопостачання, а вже потім і гаряче.

Монтаж водопроводу у ванній робиться за таким принципом — прокладається одна основна труба, в яку врізають трійник, від якого і здійснюється водопостачання всіх сантехнічних приладів. Вже після цього відбувається підключення сантехніки за допомогою гнучких підводок і приладових кранів. Точно так само робиться підводка і гарячої води. Якщо ж у квартирі є бойлер, то підводка гарячої води йде через нього.

Не можна ні в якому разі близько розташовувати гарячий і холодний водопровід, так як це неминуче призведе до виникнення конденсату. Це робиться, виходячи із законів фізики, так: холодний водопровід розташовують під гарячим.

Водопровід в квартирі підключається за колекторною або послідовною схемою. Колекторна схема (розподільча гребінка) відповідає за підключення до кожного сантехнічного приладу окремої гілки водогону. Плюс даної системи в стабільному тиску по всій системі, а мінус – у витрачанні великої кількості матеріалу, що значно збільшує вартість водопроводу.

 

Системи очищення води

Вода може надходити в будинок по центральному водопроводу або братися зі свердловини. Проте, незалежно від джерела, вона повинна пройти необхідну очистку. Зараз на ринку представлено безліч філтрів різних по ефективності і за ціною систем. Ці фільтри впаюються безпосередньо в трубу, а можуть мати окрему колбу.

Якщо в квартирі все вирішується, наприклад, установкою системи зворотного осмосу, то у випадку з автономним водопостачанням приватного будинку система очищення вимагає індивідуального підходу.

 

Отримайте консультацію щодо щодо монтажу системи водопостачання та інших послуг по опаленню, кондиціонуванню та водопроведенню безкоштовно у працівників компанії GARMIX на сайті або ж за телефоном.  

Ми надаємо весь спектр послуг

Монтаж водопостачання 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Прокладання інженерних мереж

Водопостачання та водовідведення потребує точних розрахунків та якісних матеріалів. Інженерний підхід до вирішення цього питання дозволить Вам уникнути додаткових витрат та можливих труднощів

Монтаж водопостачання 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Підбір та встановлення водонагрівача

Наша компанія правильно підбере та встановить водонагрівач в залежності до ваших потреб.
Ми монтуємо :
– Газові колонки;
– Проточні водонагрівачі;
– Накопичувальні бойлери;
– Бойлери непрямого нагріву.

Монтаж водопостачання 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Встановлення дренажних систем

Проектуємо та реалізовуємо дренажні системи. Якщо Ви хочете, щоб на ділянці було чисто і сухо, щоб фундамент вашого будинку не піддавався впливу вологи, не руйнувався і не гнив, щоб не було калюж і дискомфорту – тоді Вам обов’язково потрібний дренаж.

Монтаж водопостачання 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж і встановлення сантехніки

Більше не потрібно звертатись до різних майстрів, наша команду професіоналів швидко та якісно встановить сантехнику у Вашу ванну кімнату чи кухню.
Широкий асортимент продукції дозволить підібрати всі матеріали під Ваші вподобання.

Монтаж водопостачання 5 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Монтаж рушникосушки

На сьогоднішній день існує величезний вибір рушникосушок на будь-який смак.
Правильно підібрати та встановити прилад Вам допоможе наша команда.

Монтаж водопостачання 6 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Ремонт труб та сантехніки

У всіх трапляються неприємности, проте вихід з ладу елементів водопостачання спричиняє багато клопотів. Наша команда готова швидко і оперативно вирішити будь-які поломки.

Ознайомтесь з прикладом нашого проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

І водопостачання, і каналізація будуть відрізнятися ефективним функціонуванням, якщо їх проектування і монтаж здійснюється фахівцями відповідно до нормативних вимог. Монтаж водопостачання і каналізації виконуємо найкращим чином, гарантуючи високу якість компанією GARMIX.

МОНТАЖ СИСТЕМ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ У ЛЬВОВІ І ОБЛАСТІ

Монтаж систем водопостачання та водовідведення передбачає цілий ряд робіт, серед яких проектування, яке відноситься до найважливіших етапів. Наша компанія GARMIX надає весь спектр послуг, які в підсумку втілюються в здійснюваний монтаж цих систем.

В процесі надання цього комплексу робіт враховуються особливості майбутньої експлуатації систем, тобто цілорічної або сезонної, а також наявність можливостей для опалення та водонагріву. GARMIX стає партнером, що надає послуги у вирішенні всіх питань, і виконує весь монтаж систем водопостачання і каналізації у Львові і інших містах і селах області.

Гарантується повноцінність водопостачання і водовідведення з використанням врізок в централізовану мережу, або в автономне водопостачання.

Комплекс послуг, що надаються полягає в декількох етапах:

  • Розробка проекту, монтаж систем водопостачання, як холодної, так і гарячої.
  • Виконання і модернізація комунікацій, які вже існують.
  • Монтаж систем каналізації з попередніми проектуваннями.
  • Інтеграція різних мереж між собою.

 

Монтаж систем водопостачання

Мати стабільну і безперебійну водоподачу в квартирах і будинках означає налагодженість побуту і успіх у вирішенні життєво важливих проблем. Наші досвідчені фахівці успішно застосовують сучасні конструкторські розробки не тільки для приватних замовників, але і для великих виробничих споживачів.

Установка водопостачання здійснюється нами якісно і швидко. Для її виконання компанія має всі необхідні документи і допуски, отримані відповідно до нормативних вимог.

Після прийняття замовлення, за яким нам необхідно буде виконати монтаж водопостачання, визначаємося з самим прийнятним для конкретних умов типом системи. Далі узгоджуємо всі нюанси, готуємо проект і укладаємо договір.

Зовнішні операції виконуються з обов’язковим утепленням. Коли монтуються всі комунікації, настає процес пуску і випробувань, в ході яких визначається їх міцність, відсутність протікання і готовність до експлуатації.

Монтаж систем водопостачання у Львові та області найкраще виконувати при здійсненні будівельних робіт, коли виникає набагато менше проблем з їх прокладкою.

Виконуючи монтаж систем водопостачання і каналізації з підключенням до центральних мереж, готуємо папери для оформлення дозволів, розраховуємо системи з урахуванням побажань замовника.

Коли монтаж систем водопостачання виконується в заміському житлі, розташованому далеко від центральних комунікацій, то забезпечується облаштування автономної системи. Замовник отримує якісну підготовку води, що включає пом’якшення, фільтрацію і аерацію.

Установка водопостачання в такому випадку гарантує забезпечення і холодною, і гарячою водою. При необхідності буде запропоновано ефективну водоочистку. Висока якість робіт забезпечується і професіоналізмом нашого персоналу, і використовуваними матеріалами та обладнанням.

Монтаж систем каналізації

Монтаж систем водопостачання та каналізації взаємопов’язаний. При цьому монтаж систем каналізації не менш важливий, ніж установка і монтаж систем водопостачання як такого.

Каналізаційна система створюється з трубопроводів і спеціальних пристроїв, які транспортують стічні води в саму каналізацію. Системи можуть бути виробничими, дренажно-зливовими або господарсько-побутовими. Залежно від типу підключення діляться на централізовані і автономні.

Ми виконуємо монтаж каналізації з будь-яким типом підключення, забезпечуючи повну законність, підтверджену документально. Для цього використовуємо тільки якісні матеріали і обладнання. Фахівці мають достатній досвід. Вони забезпечені необхідним інструментом.

Ніхто з наших клієнтів не помилиться, якщо замовить монтаж водопостачання і каналізації саме у нас. Кожен отримає систему, діючу належним чином і забезпечуючу необхідні зручності.

🎯 Яка вартість монтажу системи водопостачання та каналізації?

Ціна залежить від кількості сантехнічних приладів і складності монтажу.

🔥 Можете мені орієнтовно розрахувати скільки буде коштувати водопостачання та каналізація «під ключ»?

Орієнтовний розрахунок монтажу водопостачання та каналізації «під ключ» – БЕЗКОШТОВНО.

♻️ Чи робите ви «чистовий монтаж сантехніки»?

Так, встановлюємо ванни, душові кабіни, інсталяції, умивальники та інші сантехнічні прилади.

🔝 Яка гарантія на ваші роботи?

Гарантія на виконані роботи згідно договору.

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
  • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
  • Консультація:+380 96 7714 777
  • Продаж продукції:+380 96 7714 777