Монтаж припливної та витяжної системи вентиляції

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

МОНТАЖ ПРИПЛИВНОЇ ТА ВИТЯЖНОЇ ВЕНТИЛЯЦІЇ У ЛЬВОВІ ТА ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вентиляція та кондиціювання повітря – це заміщення «використаного» повітря з приміщення шляхом заміни на свіже повітря за допомогою спеціального обладнання. Системи вентиляції та кондиціонування повітря повинні відповідати санітарно-гігієнічним вимогам та діючим будівельним нормам.

Основним завданням вентиляції є забезпечення необхідних мікрокліматичних умов в приміщенні до яких належить:

  • температура повітря;
  • рухомість повітряних мас;
  • вологість;
  • чистота повітря.

ЯКІ Ж Є СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Системи кондиціювання та вентиляції описують процес  належної обробки повітря з наданням вологісно-температурних показників в залежності від системи. Сучасні вентиляційні системи дозволяють використовувати повністю автоматизований продукт, що дозволяє істотно скороти витрати на експлуатацію системи.

Для надійної роботи системи вентиляції повітря, слід обладнувати її якісним фільтрами, з метою очищення повітря від шкідливостей, запахів та різних негативних чинників. Сучасні системи вентиляції та кондиціювання повітря повністю автоматизовані, це дозволяє задавати параметри мікроклімату, вимірювати чистоту та іонізацію повітряних мас за допомогою газових аналізаторів. Контролери автоматики збирають усю необхідну інформацію про параметри вентиляції та обробляючи інформації передають її на електронний датчик, де можна регулювати роботу кожного окремого вузла системи.

При тому, що системи кондиціювання та вентиляції дуже схожі, проте кожна система має ряд своїх особливостей:

вентиляція  здійснює розрахований обмін повітря, завдяки витяжки та припливі, а кондиціонування повітря підтримує мікрокліматичні умови ( вологість, температуру, та ін) в замкнутому приміщенні ;
система вентиляції працює на основі чіткого зв’язку з зовнішнім середовищем  (подача повітря надходить з вулиці), кондиціонування повітря в більшості використовує повітря, яке знаходиться в приміщенні;

Оскільки вентиляційні системи відрізняються за своїм конструктивом та своїми показниками, слід виокреми їх класифікацію:

  • За рухом повітряних мас:
  • природня циркуляція;
  • штучна циркуляція;
  • змішана система.
  • По призначенню вентиляція класифікується:
  • припливна система;
  • витяжна система;
  • припливно-витяжна вентиляція.
  • Згідно місця розподілення повітря:
  • загальнообмінна;
  • місцева;
  • аварійна;
  • протидимна;
  • комбінована.
  • За технологічним виконанням:
  • безканальна;
  • канальна.

Способи організації повітрообміну

Вентиляція приміщення може виконуватись двома способами:

  • організованим способом;
  • не організованим.

Організована система вентиляції працює завдяки влаштуванні повітропроводів та додаткового обладнання системи, або ж шляхом організації аерації. Аерація – це процес обміну повітря у якому подача повітряних мас здійснюється за рахунок відкриті кватирки, спеціальних ліхтарів, дефлекторів та ін.

Не організована вентиляція відбувається шляхом інфільтрації повітряних мас через огороджуючі конструкції будівлі за рахунок нещільності будівельних матеріалів.

Системи припливного та витяжного вентилювання повітря

Призначення системи припливної вентиляції закладається в подачі свіжого повітря з вулиці. Коли потрібно отримати кращі параметри повітря можна додатково нагрівати, охолоджувати, очищати, зволожувати.

Витяжна вентиляція виконує зворотню функцію, а саме видаляє шкідливе приміщення.

Оскільки роботу системи приливної вентиляції та витяжної  системи слід організовувати спільно, тому слід забезпечити баланс повітря (скільки повітря видаляється з приміщення стільки ж має подаватись), що забезпечить комфортний та відсутність протягів.

Ми пропонуємо наші послуги для :

Монтаж припливної і витяжної вентиляція 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для фабрик, виробництв, торгових центрів, складів​

Монтаж припливної і витяжної вентиляція 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для ресторанів, магазинів, готелів, офісів

Монтаж припливної і витяжної вентиляція 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для житлових будинків, котеджів, квартир

Монтаж припливної і витяжної вентиляція 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для їдалень, шкіл, садочків, лікарень

Як ми працюємо?

Консультація

Перша консультація відбувається в телефонному режимі. Також, перед початком співпраці, наш спеціалість виїжджає до Вас на об’єкт, де будуть проводитись роботи. При розмові з Вами, ми вивчаємо ваші потреби та характеристики помешкання для складання проекту.

Підбір обладнання

Перед прийняттям рішення щодо купівлі обладнання, Ви отримаєте консультацію щодо характеристик товару. Адже, ми завжди надаємо своїм клієнтам вибір щодо матеріалів.

Затвердження проекту

Узгоджуємо проект в якому крім основних пунктів враховуємо тепловтрати будинку, визначаємо річну потребу дому в енергії (на це впливає матеріал, з якого побудований будинок та кліматична зона, в якій він знаходиться) , розраховуємо річний розхід різного виду палива.

Монтаж

Ми надаємо послуги монтажу, опираючись на глибокі знання технологій цієї сфери та 15-річний досвід, здобутий практикою.

Переваги роботи з нами

Дотримання всіх вимог

Проекти, які ми реалізовуємо, відповідають інженерним нормам.

Досвід більше 15 років!

Спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування та монтажу опалювального обладнання.

Все офіційно

Роботи проводяться офіційно за договором.

Гарантія

Надаємо експлуатаційну гарантію на обладнання та гарантію на виконану роботу – від 1 до 10 років.

Ліцензія

Маємо ліцензію на здійснення діяльності у сфері, пов’язаної з створенням об’єктів архітектури, монтажу інженерних мереж.

Безкоштовні консультації

Безкоштовно консультуємо щодо обладнання та вартості робіт.

МОНТАЖ припливної та витяжної СИСТЕМи ВЕНТИЛЯЦІЇ

Системи місцевої та загальнообміної вентиляції

Завданням місцевої вентиляції полягає видалення шкідливого повітря яке зосереджене у одному місці. Такі системи вентиляції повітря доцільно використовувати у випадку де виділяються речовини у газоподібному стані – газ, дим, чи пилюка, або часткове відведення теплоти.

Система вентиляції загальнообмінного типу здійснює обмін повітря у всьому приміщенні, шляхом рівномірного розподілення, або видалення повітря.

У промислових цілях під час проходження технологічного процесу іноді необхідна система осушення повітря. Осушувальна система вентиляції організовує  процес осушення, який забезпечить якість умови для певного виду виконання робіт.

В більшості осушувальна система вентиляції функціонує за рахунок використання адсорбційного методу осушення, процес виконання якого проходить в агрегаті адсорбері.

Прямотокова система вентиляції

Прямоточна система вентиляції – це системи у яких одночасно передбачається забір свіжого повітря, обробка його параметрів та безпосередня подача в приміщення. Прямотокова система вентиляції використовується, в більшості, у тих випадка, коли не можливе обладнання системи рециркуляцією повітря у зв’язку токсичність речовин, які видаляються з приміщення. Такі системи вентиляції в основному використовуються у виробничих приміщеннях.

Організація повітрообміну може виконуватись різноманітними способами, все залежить під призначення і типу будинку, але слід виокремити чотири основні вентиляційні системи організації обміну повітря:

Схема «зверху-вниз» – це організація повітрообміну у якому повітря подається з верхньої зони приміщення, а видаляється в нижній зоні. Вентиляційні системи такого типу доцільно використовувати в тих випадках коли шкідливості мають більшу густину , за густину повітря.
Схема «зверху-вгору» – це організація повітрообміну в якому подача і витяжка зосереджені у верхній зоні приміщення. Використовується з тих випадках коли шкідливості, які виділяються в приміщенні є легшими за повітря, що характерне для надлишків тепла.
Схема «знизу-вниз» – це організація повітрообміну у якому подача там видалення повітряних потоків відбувається в робочій зоні приміщення. Широко застосовується така схема у високих приміщеннях. При організації синхронної роботи системи опалення і вентиляції схема організації «знизу-знизу» буде найбільш ефективною.
Схема «знизу-вгору» – це організація повітрообміну у якому подача повітря здійснюється в робочій зоні, а видалення повітря зосереджене при стелі приміщення. Вентиляційні системи такого типу доцільно використовувати в приміщеннях великого об’єму. Вентиляційні системи на підлогу доцільно використовувати у випадку коли облаштована дерев’яна підлога, яка лежить на лагах. 

Вентиляція у Львові на даний час дістає велику популярність, адже забезпечення належних умов комфорту запорука продуктивної праці та відмінного самопочуття людини.

Влаштувати системи вентиляції у Львові, не створює ніяких труднощів, адже необхідне обладнання широко пропонується на ринку України.

Системи природньої та механічної вентиляції

Циркуляція повітряних мас в системі вентилювання може створюватись за рахунок:

  • природньої вентиляції – рух повітря, якої створюється за допомогою різниці температур та гравітаційних сил;
  • механічної (штучної) вентиляції – потік повітряних мас, якої створюється вентилятором;

Природні системи вентиляції доцільно використовувати малих котеджах чи квартирах, де не велика концентрація шкідливостей у повітрі. Перевагами такої вентиляції є її простота і надійність у процесі експлуатації. Оскільки така вентиляція залежить від погодних умов, це пояснює її малу ефективність, та практично відсутня можливість у регулюванні. 

Механічна система вентиляції у більшості випадків, адже вона є набагато ефективнішою та практичною у регулюванні. При цьому механічна система вентиляції дозволяє надавати повітрю додаткові параметри, а саме нагрівання (охолодження), зволоження, фільтрація, осушення повітря. Тому при можливості встановлюють такі вентиляційні системи, а для виробничих споруд механічна система являється обов’язкою.

Системи ветиляції комбінованого типу

До систем комбінованого типу відносять припливно-витяжну вентиляцію, яка виконує взаємодію двох різних за властивостями повітряних мас, а саме подача та видалення повітря.

Припливно-витяжна вентиляція виконується всім обладнанням в єдиному каркасі, який встановлюється на горищі, під стелею, на балконі і так далі.

Окрім забезпечення обміну повітря припливно-витяжна вентиляція здатна забезпечувати ще додаткові функції:

  • підігрівання повітряних мас;
  • охолодження повітря;
  • очищення повітря;
  • зволоження чи осушення частинок;

Щоб розширити функціональні можливості системи вентиляції приміщення систему автоматизують датчиками контролю, управління, спеціальними сигналізаторами. Система вентиляції з рекуперацією тепла використовується для більш ефективного та економічного вентилювання, завдяки роботі такої системи витрати на нагрів чи охолодження повітря скорочуються в кілька разів.

Переваги і недоліки систем вентиляції

Оскільки вентиляційні системи відрізняються своїми конструктивними та фізичними показниками, слід виокремити переваги та недоліки кожної з систем.

Природні вентиляційні системи:

Переваги:
– не потрібно підключати до джерела енергії;
– довгий час експлуатації;
– не вимагає періодичного обслуговування;
– не створює стороннього шуму;
 -практично не ламається;
Недоліки:
– відсутність автоматизації, а отже регулювання системи;
– ефективність системи залежить від погоди;
– не висока інтенсивність обміну повітря;

Механічна система вентиляції:

Переваги:
– автономність системи;
– можливість переносити великі об’єми повітря;
– можливість використання додаткового обігріву, охолодження, фільтрації, зволоження, осушення.
Недоліки:
– вимагає регулярних витрат витрат на електроенергію;
– потрібне регулярне обслуговування системи;
– не дешевий монтаж системи.

Припливна система вентиляції:

Переваги:
– можливість регулювання кількості подачі повітря;
– можливість задавати параметри мікроклімату;
– має відносно компактні розміри;
Недоліки:
– створює шум, який необхідно усувати;
– необхідне окреме місце для встановлення, яке знаходиться подалі від житлових кімнат;
– вимагає технічного обслуговування під час експлуатації.

Витяжна система вентиляції:

Переваги:
– легкість монтажних робіт;
– абсолютна автономність;
– регулювання об’ємних потоків повітря;
Недоліки:
– значні вкладення коштів;
– необхідність регулярного обслуговування системи;

Припливно-витяжна вентиляція:

Переваги:
– якісно надає усі мікрокліматичні умови;
– можливість використання системи вентиляції з рекуперацією тепла;
– проста та безпечна у процесі експлуатації.
Недоліки:
– відносно велика вартість установки;
– слід встановлювати в окреме приміщення та виконувати роботи шумозаглушення;

❓ Які є системи вентиляції?

Системи вентиляції можуть бути природніми і механічними.

🎯 Які є механічні системи вентиляції?

Системи вентиляції можуть бути припливними і витяжними.

🔥 Яка різниця між припливною і витяжною вентиляцією?

Припливна подає свіже повітря в приміщення, а витяжна видаляє відпрацьоване повітря.

📟 Яка система вентиляції ефективніша припливна чи витяжна?

Для ефективного повітрообміну ці системи мають працювати одночасно.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
  • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
  • Консультація:+380 96 7714 777
  • Продаж продукції:+380 96 7714 777