Монтаж систем вентиляції

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

Монтаж систем вентиляції КОТЕДЖІВ, ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І КВАРТИР У ЛЬВОВІ та ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Для створення в будинку комфортних умов, необхідних мікрокліматичних показників потрібно не тільки якісно розрахувати, а і правильно провести монтаж вентиляції і кондиціонування. Монтаж вентиляційних систем повинен проводитись заздалегідь навченими працівниками, які мають досвід роботи та кваліфікацію даного виду робіт.

 

Тільки правильно виконаний монтаж вентиляції та кондиціонування повітря дозволяє створити у будівлі необхідний мікроклімат, щоб забезпечити комфортне перебування людей та функціонування будівлі.

 • Види систем вентиляції

В залежності від призначенні споруди системи вентиляції  поділяються на: побутові системи і  виробничі (промислові) системи.

В більшості побутова вентиляція виконує витяжну функцію, яка здійснює видалення повітря з санвузлів, кухні, при цьому приплив повітря відбувається шляхом відкривання вікон, або через нещільності будівельних конструкцій.

Монтаж систем вентиляції виробничого призначення, виконують як і для забезпечення мікрокліматичних умов у приміщенні так і для проведення технологічного процесу. Оскільки враховуються всі виробничі тонкості та специфіка роботи підприємства монтаж вентиляційних систем такого типу вимагає широких знань у даній сфері та представляє досить складне завдання.

Ми пропонуємо наші послуги для :

Монтаж систем вентиляції 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для фабрик, виробництв, торгових центрів, складів​

Монтаж систем вентиляції 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для ресторанів, магазинів, готелів, офісів

Монтаж систем вентиляції 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для житлових будинків, котеджів, квартир

Монтаж систем вентиляції 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для їдалень, шкіл, садочків, лікарень

Як ми працюємо?

Консультація

Перша консультація відбувається в телефонному режимі. Також, перед початком співпраці, наш спеціалість виїжджає до Вас на об’єкт, де будуть проводитись роботи. При розмові з Вами, ми вивчаємо ваші потреби та характеристики помешкання для складання проекту.

Підбір обладнання

Перед прийняттям рішення щодо купівлі обладнання, Ви отримаєте консультацію щодо характеристик товару. Адже, ми завжди надаємо своїм клієнтам вибір щодо матеріалів.

Затвердження проекту

Узгоджуємо проект в якому крім основних пунктів враховуємо тепловтрати будинку, визначаємо річну потребу дому в енергії (на це впливає матеріал, з якого побудований будинок та кліматична зона, в якій він знаходиться) , розраховуємо річний розхід різного виду палива.

Монтаж

Ми надаємо послуги монтажу, опираючись на глибокі знання технологій цієї сфери та 15-річний досвід, здобутий практикою.

Переваги роботи з нами

Дотримання всіх вимог

Проекти, які ми реалізовуємо, відповідають інженерним нормам.

Досвід більше 15 років!

Спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування та монтажу опалювального обладнання.

Все офіційно

Роботи проводяться офіційно за договором.

Гарантія

Надаємо експлуатаційну гарантію на обладнання та гарантію на виконану роботу – від 1 до 10 років.

Ліцензія

Маємо ліцензію на здійснення діяльності у сфері, пов’язаної з створенням об’єктів архітектури, монтажу інженерних мереж.

Безкоштовні консультації

Безкоштовно консультуємо щодо обладнання та вартості робіт.

МОНТАЖ СИСТЕМ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

До основного обладнання вентиляційної системи можна віднести:

 • вентиляційна установка;
 • повітрозабірні решітки;
 • повітропроводи;
 • фільтри для очищення повітря;
 • повітророздаючі пристрої;
 • система автоматизації.

Установка припливної вентиляції потребує встановлення повітрозабірної решітки, яка здійснює забір свіжого повітря в систему. Можуть виконуватись у круглій чи квадратній формі. Монтаж повітропроводів та фасонних елементів виконують з метою транспортування повітря по вентиляційній системі.

Щоб повітря циркулювало по системі вентиляції і подавалось в найдальші точки системи встановлюють вентилятор, який має бути правильно підібраний на подачу визначеного об’єму повітря при певній швидкості не перевищуючи нормативних значень. Установка вентиляційного устаткування, а саме вентилятора вимагає правильного підбору характеристик потужності та тиску вентилятора.

Важливим фактором при подачі повітря є його очищення, яке здійснюється у фільтрах системи вентиляції. Фільтри вентиляції можуть бути грубої та тонкої очистки, це залежить від умов використання вентиляційної системи.

Для рівномірного розподілення повітряних мас по всьому об’єму приміщення використовують повітророзподільники в якості яких виступають решітки, дифузори, дефлектори.

Роботи по монтажу вентиляції також включають автоматизації регулювання системи вентиляції, що є важливим фактором. При якісній автоматизації вентиляційної системи параметри повітря підтримуються на найвищому рівні. Основне призначення автоматизації засноване на контролі усіх параметрів та економії електричної енергії. Тому монтаж вентиляційної системи повинен виконуватись після чіткого розрахунку та підбору січення повітропроводів.

 • Способи прокладання та види повітропроводів

Більшість вентиляційних систем вимагають монтаж повітропроводів. До основних характеристик вентканалів відносять: наявність тепло та  шумоізоляції; герметичність; розміри; матеріал. Розміри повітропроводів повинні встановлюватись такого типу, щоб не перевищувалась нормативна швидкість повітря у вентканалах, адже це призведе до створення шуму та вібрації.

Види повітропроводів:

 • Металеві повітропроводи, мають високі характеристики міцності та довговічності виконуються з нержавіючої, або оцинкованої сталі. Монтаж повітропроводів з металу зручно виконувати враховуючи те що венканали можуть мати різну форму.
 • Пластмасові повітропроводи виготовляють з поліпропіленової пластмаси з високими характеристиками міцності. Монтаж пластикової вентиляції проводити легко, оскільки труби легкі, у зв’язку з властивостями пластмаси повітропроводи такого типу можна встановлювати у приміщеннях з високою вологістю. Монтаж пластикової вентиляції дозволяє легко транспортувати труби в межах встановлення системи.

За формою повітропроводи поділяють:

 • круглі;
 • прямокутні;
 • овальні.

Використання форми повітропроводі певного виду залежить від архітектурних особливостей будинку та можливості, від цього залежить специфіка встановлення вентиляційних систем.

Монтаж вентиляції – порядок проведення робіт

Установка систем вентиляції включає наступний ряд робіт:

 • детально  ознайомитись інструкцією щодо монтажу обладнання вентиляційних систем;
 • визначити наявність у продажі вентиляційних матеріалів;
 • визначити кількість розхідних матеріалів;
 • визначити час та дату проведення монтажних робіт;

Монтаж вентиляції проводиться після розрахунків та проектування системи.

Монтаж вентиляційних систем включає:

 • підготовку робочого об’єкту;
 • монтаж вентиляційного обладнання;
 • монтаж повітропроводів;
 • установка фреонової і дренажної труби у разі встановлення кондиціонування повітря;
 • встановлення повітророзподільників;
 • установка електричних механізмів;
 • пусконалагоджувальні роботи.

Установка вентиляції повинна проходити в чіткій послідовності та відповідати технічним умовам.

 • Встановлення обладнання

Монтаж вентиляційного обладнання виконується згідно архітектурних особливостей будинку, дизайнерських рішень та бажання замовника. Під час встановлення габаритних елементів слід такі конструкції міцно закріпити та віброізолювати.

Монтаж вентиляції в більшості випадків проводиться перед початком внутрішніх робіт у приміщенні (опоряджувальних робіт). 

Монтаж систем вентиляції може виконуватись в ході будівництва споруди або при реконструкції будинку (встановлення додаткових елементів системи, модернізація).

Монтаж кондиціонування має свої особливості:

– не слід встановлювати зовнішні блоки кондиціонерів у місцях де на його поверхню можуть потравляти різні забруднення (наприклад, листя  з дерев);

– щоб повітряні потоки не спрямовувались прямо на людину, варто встановлювати зовнішні блоки там, де людина не перебуває постійно під потоком повітря.

Оскільки,  монтаж кондиціонування – це не простий процес, який вимагає дотримання усіх будівельних правил. Грамотний монтаж кондиціонування забезпечить усі необхідні кліматичні умови та забезпечить довговічність у експлуатації системи.

Стандартний монтаж кондиціонування має наступний вигляд:

 • монтаж міжблочних комунікацій;
 • вибивання отворів у зовнішній стіні;
 • виведення дренажної трубки;
 • підключення електричного живлення;
 • монтаж та підключення внутрішнього блоку;
 • монтаж та підключення зовнішнього блоку.
 • Монтаж вентиляційних каналів

На початок встановлення вентиляційних систем спеціалісти визначають розміри та місце розташування системи та виконують монтаж припливної вентиляції. При необхідності проходження вентканалів через огороджуючі конструкцію робляться отвори в стінах чи перекритті. Далі виконують монтаж вентиляційних труб і скріплюють їх між собою.

Повітропроводи до стіни кріпляться за допомогою хомутів. Для виконання поворотів, переходів, розділення потоків повітря використовують фасонні частини, при виборі яких слід звертати увагу на аеродинамічні властивості, адже вони збільшують опір системи вентиляції що підвищує потужність вентилятора. Монтаж повітропроводів системи вентиляції має бути чітко виконаний, труби повинні бути міцно закріплені до будівельних конструкцій та не повинно бути провисань.

 • Монтаж додаткових елементів системи

До монтажу даного обладнання відноситься:

 • монтаж калорифера;
 • монтаж повітряних клапанів;
 • монтаж повітророздаючих пристроїв та інше необхідне обладнання.

Установка системи вентиляції вимагає правильного виконання роботи по установці обладнання, слід дотримуватись проектних та розрахункових даних по об’єкту. Монтаж систем вентиляції включає у себе багато різних нюансів та особливостей у процесі виконання. Тому ціни на вентиляцію вираховуються згідно технічної складності системи та згідно бажання замовника.

 • Пусконалагоджування системи вентиляції

До пусконалагодження відносять:

 • перевірку підключення системи до електромережі;
 • перевірка параметрів системи;
 • перевірка дотримання пожежної безпеки.

Необхідно також перевірити систему на аеродинамічні властивості, при різних режимах:

 • на повній потужності системи;
 • на повній потужності припливної вентиляції, при відключеній витяжній системі;
 • на повній потужності витяжної вентиляції, при відключеній припливній системі;

Ці випробування виконують з метою перевірки системи на герметичність, та перевірки чи не буде виникати зворотня тяга. В результаті завершення монтажних робіт компанією видається технічна та проектна документація і гарантійний лист замовнику. Після цього монтаж вентиляції вважається виконаним. Оскільки кожна споруда має свої технічні особливості, ціни на вентиляцію розраховуються індивідуально.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777