Проектування систем вентиляції

У приватних оселях, офісах та виробничих приміщеннях "під ключ"

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Ми рідко задумуємось, наскільки наше життя залежить від якості повітря в приміщенні. Протягом дня ми відвідуємо  різні приміщення, чи це офіс, чи магазин, чи навіть наша оселя.  Видаляючи забруднене повітря, замінюючи його свіжим і чистим припливним повітрям, ви зможете покращити мікроклімат, самопочуття і продуктивність людей, які находяться в даному приміщенні. Цим завдання займається система вентиляції, отже, щоб отримати оптимальний повітрообмін в приміщенні, слід якісно запроектувати систему вентиляції.

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНЕ ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ?

Існує багато важливих причин, через які слід довіряти проектуванню вентиляційних систем тільки грамотним, професіональним і досвідченим спеціалістам:

 • Комфорт.

Якісне проектування вентиляції і кондиціонування будинку зроблять будь-який дім більш затишним і комфортним. Сучасне обладнання дозволяє забезпечити максимально сприятливі умови експлуатації житлових об’єктів протягом усього року. Літом кондиціонери можна налаштувати на охолодження, а пізньою осінню  і зимою – на обігрів.

 • Якість.

Ніхто не зможе створити більш функціональну, потужну і зручну в експлуатації систему вентиляції, як досвідчені проектні компанії по вентиляції, які багато років займаються проектування вентиляційних систем внутрішнього простору. До кожного об’єкту під час проектування слід підходити індивідуально, вивчати всім умови експлуатації і підбирати обладнання, яке при мінімальних затратах зможе краще всього виконувати поставлене завдання.

 • Економія.

Мабуть, тільки грамотні, досвідчені і кваліфіковані експерти можуть  здійснити проектування систем вентиляції з врахуванням фінансових можливостей замовника. Проектні фірми по вентиляції прагнуть підбирати такі технічні рішення, вузли і матеріали систем вентиляції, які не «вдарять» по кишені клієнта.

 • Дизайн.

При проектуванні систем вентиляції інженери підбирають обладнання і системи для замовників не тільки по технічним і функціональним характеристикам, але й по естетичних показниках, щоб приміщення не стало менш привабливим.

Проектування вентиляції має на увазі в деяких випадках великий фронт робіт, тому слід відрізняти етапи проектування, які виконують проектні компанії по вентиляції і етапи розрахунку в процесі угоди між замовником та виконавцем робіт, тобто порядок виконання робіт.

Етапи проектування вентиляції будинку, котеджу, офісу та промислових підприємств:

Поетапність розробки вентиляції залежить від призначення будівлі та об’єму виконання робіт.

В більшості проектування відбувається в такі етапи:

 • затвердження технічного завдання клієнтом;
 • розрахунок необхідного типу вентиляційної  системи згідно технічних умов, санітарних і будівельних норм;
 • розробка схеми, по якій виконується розрахунок січення повітропроводів ( аеродинамічний розрахунок );
 • підготовка креслень, які потім подаються на узгодження замовнику;
 • узгодження креслень, а також внесення в нього змін, запропонованих замовником, або його дизайнером;
 • підписання договору про надання послуг.

Не залежно від архітектурних особливостей будинку, проектування вентиляції будинку включає:

 • визначення витрат повітря по приміщенню;
 • розводка повітропроводів;
 • позначення місць облаштування отворів для повітропроводів і точок монтажу обладнання фільтрації, нагріву, охолодження і перекачуванння повітря.

Проектування вентиляції котеджу – не легке завдання, при реалізації якої слід врахувати багато факторів:

 • кількість кімнат і їх призначення;
 • кількість людей на яку розраховані кімнати;
 • загальний об’єм будинку, чи котеджу і приміщення окремо;
 • ймовірна витрата повітря людьми, які перебувають в приміщенні.

Правильно провести розрахунки зможуть тільки професійні спеціалісти, тому підготовку документації і проектування вентиляції котеджу слід довірити професіоналам.

Сучасний офіс уже не можна уявити без систем вентиляції і кондиціонування, адже від створення оптимальної температури і подачі свіжого повітря залежить працездатність працівників, для цього потрібно якісно запроектувати систему вентиляції та кондиціонування повітря.

Під час проектування вентиляції офісу велику роль відграють два параметри:

 • кількість людей, які постійно перебувають в приміщенні;
 • норма повітрообміну, яка залежить від типу і призначення приміщення;

Для офісних приміщень дуже важливо мати автономну систему вентиляції з можливістю керувати роботою системи, щоб задавати її графік в робочий час.

Проектування вентиляції промислової будівлі істотно відрізняється від проекту житлових приміщень. При виконанні проектних робіт даного виду будівель необхідно враховувати багато факторів і умов, які впливають на комфортні умови праці для співробітників і підтримка необхідного мікроклімату для роботи високоточного технологічного обладнання, таких як:

 • великі розміри приміщень;
 • тепловиділення від технологічного обладнання;
 • шкідливі викиди.

До основних етапів проектування вентиляції промислових підприємств можна віднести:

 • вибір принципового рішення системи вентиляції повітря;
 • визначення способу розподілу повітря: змішувальна вентиляція, витяжна вентиляція, подача повітря з підлоги та інше;
 • на основі технічного завдання, розраховуються надходження теплоти і вологи в приміщення, розраховується витрата припливного повітря і мінімально необхідна витрата зовнішнього повітря, визначається рівень шуму;
 • аеродинамічний розрахунок повітропроводів;
 • вибір обладнання, на якому буде реалізована система вентиляції;
 • підбір системи автоматичного контролю для підтримання заданих параметрів.

Слід врахувати, що проектування промислової вентиляції вимагає особливої уваги, оскільки потрібно зробити оцінку технологічного. Для комфортних умов перебування працівників важливим фактором є проектування витяжної системи вентиляції, адже при проходженні технологічних процесів виділяється велика кількість шкідливостей від певних технологічних агрегатів, які необхідно одразу видаляти з приміщення, не даючи їм асимілюватись з внутрішнім повітрям. 

Проектування вентиляційних систем вимагає необхідного визначення параметрів мікроклімату обслуговуваних приміщень.  Тому необхідно розуміти – які параметри ми забезпечуємо: допустимі чи оптимальні.

Важливість проектування вентиляції та кондиціювання

Вентиляція служить для обміну повітря в приміщенні з метою заміни та видалення випарів, вуглекислого та чадного газу, забруднень, пилу тощо. Якщо для невеликих приміщень досить природної вентиляції, то для великих, в тому числі промислових і виробничих, система вентиляції повинна бути багаторівневою, складною та розгалуженою, з пристроями для нагнітання, підігріву, очищення та кондиціювання повітря. Такі системи вимагають детального планування й компетентного, комплексного підходу.

О проектові вентиляції та кондиціювання бажано задуматися на етапі будівництва приміщення, як про етап загальних проектних робіт. В цьому випадку є можливість виділити окреме приміщення під вентиляційну камеру, заздалегідь визначити найкраще місце для прокладки воздуховодів та їх облаштування в загальний інтер’єр шляхом вибору кріплень в нішах стелі. При проектуванні витяжної вентиляції та кондиціювання важлива точність, розуміння всіх нюансів, облік параметрів і даних в системі. Тому, щоб не помилитися на етапі проектування, рекомендуємо звернутися в компанію «GARMIX» у Львові. Дизайнери та інженери компанії складуть план-проект в повній відповідності зі законодавчими нормами та вимогами, підберуть оптимальний варіант обладнання та оптимізують ваш бюджет.

Ми пропонуємо наші послуги для :

Проектування систем вентиляції 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для фабрик, виробництв, торгових центрів, складів​

Проектування систем вентиляції 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для ресторанів, магазинів, готелів, офісів

Проектування систем вентиляції 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для житлових будинків, котеджів, квартир

Проектування систем вентиляції 4 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для їдалень, шкіл, садочків, лікарень

Як ми працюємо?

Консультація

Перша консультація відбувається в телефонному режимі. Також, перед початком співпраці, наш спеціалість виїжджає до Вас на об’єкт, де будуть проводитись роботи. При розмові з Вами, ми вивчаємо ваші потреби та характеристики помешкання для складання проекту.

Підбір обладнання

Перед прийняттям рішення щодо купівлі обладнання, Ви отримаєте консультацію щодо характеристик товару. Адже, ми завжди надаємо своїм клієнтам вибір щодо матеріалів.

Затвердження проекту

Узгоджуємо проект в якому крім основних пунктів враховуємо тепловтрати будинку, визначаємо річну потребу дому в енергії (на це впливає матеріал, з якого побудований будинок та кліматична зона, в якій він знаходиться) , розраховуємо річний розхід різного виду палива.

Монтаж

Ми надаємо послуги монтажу, опираючись на глибокі знання технологій цієї сфери та 15-річний досвід, здобутий практикою.

Переваги роботи з нами

Дотримання всіх вимог

Проекти, які ми реалізовуємо, відповідають інженерним нормам.

Досвід більше 15 років!

Спеціалісти мають багаторічний досвід роботи у сфері обслуговування та монтажу опалювального обладнання.

Все офіційно

Роботи проводяться офіційно за договором.

Гарантія

Надаємо експлуатаційну гарантію на обладнання та гарантію на виконану роботу – від 1 до 10 років.

Ліцензія

Маємо ліцензію на здійснення діяльності у сфері, пов’язаної з створенням об’єктів архітектури, монтажу інженерних мереж.

Безкоштовні консультації

Безкоштовно консультуємо щодо обладнання та вартості робіт.

ПРОЕКТУВАННЯ ВЕНТИЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ У ЛЬВОВІ І ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Способи розрахунку вентиляції

Основна мета розрахунку механічної вентиляції – визначити кількість повітря, яке необхідно подати і видалити з приміщення.

Розрізняють такі основні способи розрахунку вентиляції:

 • за кратністю;
 • за шкідливостями.

Якщо характер і кількість шкідливих домішок (речовин) не піддаються обліку, повітрообмін визначають по кратності. Кратність повітрообміну визначається відповідно до нормативної літератури згідно призначення приміщення.

Розрахунок проводиться за формулою:

L = n · V [м3/год]
де L – необхідна продуктивність вентиляції;
n – нормативна кратність повітрообміну;
V – об’єм приміщення.

При розрахунку системи вентиляції за шкіливостями враховуються усі фактори, які впливають на мікроклімат у приміщенні:

 • тепловиділення;
 • вологовиділення;
 • виділення CO2;
 • виділення шкідливих газів, які могли утворити внаслідок проходження технологічних процесів;
 • та інших факторів;

Переваги проектування вентиляції

Багато людей не замислюються про переваги, які несе в собі проектування системи вентиляції. Проект необхідний, як для якісного монтажу обладнання, так і для майбутнього обслуговування системи вентиляції, її очищення та подальша експлуатація. Вартість проектування вентиляції безпосередньо залежить від складності технічного завдання, яке надає замовник. Чим менше вимог до системи вентиляції, тим простіше буде її функціонування, і тим швидше буде готовий проект. Проектування систем вентиляції у Львові пропонує компанія GARMIX, яка знаходить індивідуальний підхід до кожного проекту, шукає альтернативні рішення, пропонує вигоду в плані ціни щодо розробки проекту системи вентиляції. Проектні фірми по вентиляції надають усю необхідну документацію для комфортної роботи вашої системи. Відкривши проект, можна відразу зрозуміти – де розташовані ті чи інші елементи системи, де можна отримати доступ до вентиляційних каналів чи обладнання і так далі.

Переваги проектування вентиляції:

 • проект системи вентиляції дозволяє візуально уявити розташування вентиляційних вузлів, повітропроводів, вентиляторів – того обладнання, яке буде приховане від сторонніх очей;
 • в проектній документації вказані всі докладні характеристики будь-якого елементу системи вентиляції: габарити, потужність, термін експлуатації;
 • завдяки проекту можна заздалегідь розробити дизайн приміщень без звисаючих труб і відкритих електричних щитків;
 • складаючи проект, фахівці враховують всі побажання клієнта без шкоди для якості циркуляції повітря;
 • ціни на проектування вентиляції відносно не великі, при цьому клієнт отримує якісну і ефективну систему вентиляції, яка допоможе створити комфортні умови в приміщенні.

Що включає в себе проект вентиляції від GARMIX?

Проектування систем вентиляції та кондиціювання станове собою комплекс робіт:

 • Оцінка будівлі за критеріями призначення, площі, вологості, аеродинаміки повітря, кількості людей, які в ньому знаходяться, технічною оснащеністю різними електроприладами;
 • Підрахунок акустики, перетину та компресії повітропроводів, інтенсивності обміну повітря;
 • Вибір повітропроводів, їх матеріалу, розміру, типу, потужності;
 • Створення схеми з докладним описом системи вентиляції, її поділ на ділянки; включення до кошторису параметри тепло- і звукоізоляції;
 • Підбір місць установки устаткування та шляхів прокладки каналів;
 • Узгодження проекту з державними органами України (архітектурними, санстанцією, пожежної).

Після того як нормативні документи й проект підписаний, наступним кроком є монтаж. Краще, якщо замовити послугу проектування та монтажу в однієї компанії. У цьому випадку вдасться мінімізувати ризики й перебої в фактичній установці систем вентиляції і кондиціювання.

Як проектується кондиціювання та системи промислової вентиляції

При проектуванні для промислового приміщення потрібно більший фронт робіт в порівнянні з іншими об’єктами. У цьому випадку важливо правильно підібрати розведення охолоджуючої системи в залежності від обраного пристрою. Наприклад, спліт-система є окремою функціонуючою системою, яка не пов’язана з вентиляцією. Тому схема проектування кондиціювання і вентиляції в цьому випадку буде виглядати інакше. Якщо планується установка суміщеної системи, то потрібно зробити упор на продуктивність всього обладнання.

Проектування схеми має проводитися на етапі будівництва приміщення для обліку виду матеріалів, з яких воно буде зводитися, а також критеріїв природної вентиляції, її ефективності. Важливо враховувати всі нюанси та параметри, в тому числі доступ до встановленого обладнання для сервісного та технічного обслуговування вузлів, можливість швидкого ремонту і реорганізації.

Компанія «GARMIX» складе проект вентиляції та кондиціювання будь-якої складності:

 • Для напівпромислових будівель – громадські та адміністративні будівлі, торгові центри, кінотеатри;
 • Для промислових приміщень – комбінати, склади, лікарні, центри, лабораторії;
 • Для приватних об’єктів – будинки, котеджі.

Виконаємо роботу швидко, чітко і професійно. Для отримання консультації зв’яжіться з менеджером компанії.

🏯 Для яких приміщень ви проектуєте системи вентиляції?

Проектуємо системи вентиляції для житлових, офісних, виробничих та промислових приміщень.

❓ Скільки часу вам потрібно для проектування?

Повноцінний проект виконуємо від 5 робочих днів в залежності від площі будівлі і складності систем.

🎯 Які дані я отримаю після завершення проектування?

Після розрахунку Ви отримаєте: технічні креслення системи вентиляції, специфікацію матеріалів, кошторис на виконання робіт.

✅ Ви проектуєте тільки системи вентиляції?

Наша компанія займається проектування таких систем: опалення, вентиляції, водопостачання, каналізації.

Ознайомтесь з прикладом проекту

Ми розробляємо його для кожного клієнта індивідуально та безкоштовно!

Бренди з якими ми працюємо

Широкий асортимент продукції та найвигідніші пропозиції для наших клієнтів

Продукція доступна у нашому магазині

Пропонуємо найкращі ціни на товари найкращої якості

Економте свій час та гроші

Замовте безкоштовну консультацію прямо зараз!
Контактна інформація
 • Адреса:Новояворівськ, Львівська область
 • Консультація:+380 96 7714 777
 • Продаж продукції:+380 96 7714 777