Ремонт в новобудові. Інженерні комунікації ,які в подальшому будуть відповідати за життєзабезпечення та рівень комфорту.

Ви зараз переглядаєте Ремонт в новобудові. Інженерні комунікації ,які в подальшому будуть відповідати за життєзабезпечення та рівень комфорту.

Ремонт в новобудові! 

Все починається з планування, а саме створення дизайну інтер’єру приміщення.

Кожен проект особливий та неповторний!Сучасні тенденції в архітектурі та дизайні інтер’єрів дозволяють створити сучасний простір для життя та відпочинку в Вашій оселі.

Ремонт- це складний процес, якій можна поділити на декілька основних етапів: перепланування, інженерні мережі та комунікації, оздоблення та меблювання приміщень.

Основну та найважливішу частину в процесі ремонту займають інженерні комунікації та мережі, які в подальшому будуть відповідати за життєзабезпечення та рівень комфорту в приміщеннях.

Після виконання демонтажних робіт та перепланування приміщення в першу чергу виконуються роботи по облаштуванню систем каналізації та водопостачання в санвузлах та на кухні.

Ремонт в новобудові. Інженерні комунікації ,які в подальшому будуть відповідати за життєзабезпечення та рівень комфорту. 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Каналізація має великі діаметри трубопроводів, тому плануючи розташування сантехнічних приборів в санвузлах обов’язково потрібно враховувати цей фактор.

Система водопостачання – це система трубопроводів для забезпечення холодної та гарячої води на сантехнічні прибори, системи інсталяцій та прихованих частин змішувачів.

Ремонт в новобудові. Інженерні комунікації ,які в подальшому будуть відповідати за життєзабезпечення та рівень комфорту. 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Для безперебійного гарячого водопостачання потрібно передбачити бойлер та заздалегідь підібрати модель за об’ємом та розміром.

Опалення в квартирі в більшості випадків вже зроблено забудовником, але при переплануванні завжди хочеться щось змінити та покращити. Роботи по опаленню можуть включати: заміну або переміщення радіаторів опалення, монтаж конвекторів під вітражні вікна та облаштування системи тепла підлога. Щоб не переплачувати за опалення під час експлуатації системи обов’язково потрібно встановлювати кімнатні та радіаторні термостати для контролю температури в приміщеннях. Для зручності керування  опаленням є можливість встановити систему онлайн моніторингу та управління, що дає можливість віддалено змінювати температуру в окремих приміщеннях за допомогою додатку в смартфоні.

Електрика в квартирі є невід’ємною та важливою складовою ремонту. Електромонтаж включає в себе силову групу ( розетки, підключення побутових приборів, кліматичної техніки та електричної теплої підлоги),освітлення (лед стрічка, точкові та трекові світильники),слабо струмкові та медійні мережі (інтернет, ТV, відео нагляд, аудіо та охоронна). Наявність дизайн проекту та специфікація обладнання дає можливість виконати монтаж електричних мереж з точною відповідністю по навантаженню та розмірах, передбачити додаткові кріплення та закладні під систему освітлення та прибори(лампи, люстри, треки,колонки,телевізори тощо)

Ремонт в новобудові. Інженерні комунікації ,які в подальшому будуть відповідати за життєзабезпечення та рівень комфорту. 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Кліматична техніка яка використовується в квартирах-це системи кондиціонування повітря та енергоефективна вентиляція. Кондиціонер можна використовувати як для охолодження так і обігріву приміщень, що досить зручно. Деякі інверторні моделі кондиціонерів здатні працювати на обігрів навіть до -20С. Монтаж кондиціонерів в більшості випадків виконується в два етапи, підготовчі роботи – це монтаж магістралей холодоагенту та систем дренажу систем кондиціонування. Заключним етапом залишається встановити кондиціонер (внутрішні та зовнішні блоки).

Вентиляція повітря – більш складна та об’ємна система. Монтаж повітропроводів та самої установки потрібно виконувати в один етап. Для реалізації системи вентиляції в квартирі потрібно передбачити простір під стелею мінімум 100-150мм для прокладання системи повітроводів. 

Система вентиляції забезпечує чистим повітрям приміщення, що як найкраще впливає на самопочуття людини, при цьому не потрібно робити провітрювання та створювати протяги.

Після виконання монтажу та випробувань  інженерних мереж та комунікацій розпочинаються не менш важливіоздоблювальні роботи.

Компанія GARMIX спеціалізується на інженерних комунікаціях та мережах. Фахівці компанії як найкраще проведуть консультації та виконають проектні та монтажні роботи згідно Вашого проекту.