Як не переплачувати за опалення будинку при максимальному комфорті?

Ви зараз переглядаєте Як не переплачувати за опалення будинку при максимальному комфорті?

Система палення- це складна інженерна конструкція, яка складається з різних комплектуючих, приборів та механізмів, які злагоджено працюють та забезпечують будинок теплом.

Щоб система опалення працювала стабільно та задовольняла потреби в теплі, фахівці компанії GARMIX з задоволенням розкажуть про основні принципи проектування інноваційних систем опалення.

 Почнемо з основного – це вибір системи опалення.

Сьогодні найбільш розповсюджені високотемпературні та низько температурні системи опалення.

Низько температурні системи опаленя більш прогресивні та інноваційні.

Генератором теплової енергії може бути як тепловий насос так і конденсаційний газовий котел що забезпечує максимальний ККД в поєднанні з теплою підлогою та теплими стінами.

Також можна використати радіатори опалення, тільки розрахункова потужність приборів має бути не менше 140 Ват на м/кв.

Як не переплачувати за опалення будинку при максимальному комфорті? 1 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Автоматизація котельні та віддалене керування забезпечить раціональне використання теплової енергії.

Приготування теплоносія та вибір потрібної температури в падаючому трубопроводі відбувається абсолютно автоматично по графіку відносно температурної криво, таким чином тепло генератор ( тепловий насос, котел) при низьких зовнішніх температурах готує більш гарячий теплоносій , а при помірних температурах навколишнього середовища знижує температуру теплоносія, що позитивно впливає на бюджет.

Погодозалежний регулятор (контройлер), керуе тепловими процесами безпосередньо в котельні.

Як не переплачувати за опалення будинку при максимальному комфорті? 2 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Основні функції контройлера – це розподіл та приготування теплоносія між споживачами: радіаторне опалення, тепла підлога, теплі стіни, підігрів гарячої санітарної води, вентиляція.

Для створення комфортного мікроклімату пезпосередньо в окремих приміщеннях чи кімнатах обовязково потрібно встановити кімнатні терморегулятори, які миттєво руагують на зміну температурного режиму та автоматично підтримують задану температуру.

Терморегулятори можна застосовувати як механічні так і електронні. Електронні терморегулятори мають більш точний діапазон регулювання.

Як не переплачувати за опалення будинку при максимальному комфорті? 3 : Системи опалення, кондиціонування та водопостачання під ключ

Кімнатний терморегулятор автоматично контролює витрату теплоносія в приборах опалення та системах панельного опалення, щоб досягти максимального комфорту.

Сучасні електронні терморегулятори дають можливість віддалено керувати темперутурою приміщень в квартирі чи навіть цілим будинком за допомогою смартфона з будь-ягого місця та будь який час.